Skocz do zawartości
miczuu

Neutralne słuchawki do gier

Polecane posty

Cześć, poszukuje bezprzewodowych słuchawek nausznych do grania na komputerze/słuchania muzyki z YouTube oraz oglądania seriali. Słuchawki jakie do tej pory posiadałem to:

  • Superlux hmc631 (Świetny dźwięk, po gwarancji zepsuł się w nich mikrofon, nieco cisnęły mnie w uszy przy dłuższym korzystaniu)
  • Ozone Rage St (Tragiczna jakość dźwięku jak i wykonania, uszkodził się w nich kabel)

  • SteelSeries Siberia 100 (Tragiczna jakość dźwięku, zepsuł się w nich mikrofon)

  • SteelSeries Arctis 3/Arctis 3 2019 (Bardzo dobry dźwięk, w obu modelach uszkodził się mikrofon)

  • AKG GHS-1 (Bardzo dobry dźwięk, złamał się w nich pałąk)

We wszystkich wymienionych powyżej słuchawkach wystąpił problem z plączącym się kablem dlatego tym razem poszukuje słuchawek bezprzewodowych, tytuły w jakie gram to głównie League of Legends, Rust i masa gier strategicznych więc pozycjonowanie przeciwników po krokach nie jest aż tak ważne), karta dźwiękowa wbudowana w moją płytę główną to Realtek ALC892. Posiadam również wbudowany w płytę Bluetooth 4.0 (Zgodny z 3.0+HS). Jeśli byłaby potrzeba bez problemu mógłbym podłączyć odbiornik do słuchawek - nie muszą być one na Bluetooth. Mikrofon byłby dodatkowym atutem ale nie jest on konieczny. Nie muszą to być słuchawki typowo gamingowe, czy na słuchawkach bezprzewodowych przeznaczonych do muzyki np. Sennheiser HD 4.40 BT, nie będzie opóźnienia między obrazem w grze a dźwiękiem? Zależy mi na neutralnym brzmieniu, bass nie musi się wybijać. Budżet na słuchawki to 200-550zł zależy mi na poznaniu propozycji z paru półek cenowych i wskazanie między nimi różnic.

 

Z góry dzięki za wszelkie porady i wesołych Świąt!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2019 o 21:24, miczuu napisał:

Zależy mi na neutralnym brzmieniu, bass nie musi się wybijać

Wszystkie (poza kilkoma) gry mają ścieżkę, efekty, warstwę dźwiękową spłaszczoną, nieznacznie odbiegającą od środka barwy dźwięku. Wybór słuchawek dla audiophili mija się z celem wyłącznie do gier. Takie słuchawki mogą wyłapywać lepiej słabą jakość dźwięku lub ich zniekształcenia.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...