Skocz do zawartości
Arlekin

Xbox One jaką wersję kupić?

Polecane posty

Witam, ostatnio razem z braćmi postanowiliśmy złożyć się i kupić Xboxa One na wspólne, luźne wieczory do pogrania. Jestem zagorzałym PC-towcem i konsole znam jedynie z okazyjnego zagrania gdzieś u znajomych stąd też nie jestem w temacie. Pytanie teraz którą wersję konsoli najlepiej kupić tak by był to najbardziej opłacalny i solidny zakup? Obecnie widzę, że mocno reklamowana jest wersja all digital ale jednak wolałbym mieć możliwość uruchamiania gry z płyty. Która wersja konsoli jest najmocniejsza i najmniej awaryjna?  Mam również pytanie odnośnie używanych gier. Czy sytuacja w wypadku konsol wygląda obecnie tak samo jak na PC? Czyli pierwszy użytkownik wykorzystuje klucz produktu i odkupując od niego mam tak na prawdę tylko bezużyteczną płytkę bo muszę dokupić klucz seryjny by mieć pełną grę? Bardzo proszę o pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jak jeszcze nie kupiłeś, to z nowszych polecam Xbox One S. Jest mniejszy od zwykłej wersji i odtwarza video w rozdzielczości 4K. Gry są na płytach Blu-ray.

Microsoft Xbox One S + Forza Horizon 4 + LEGO DLC

Gry na Xbox One

 

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie warto brać XOne. Nowy Xbox będzie miał premierę w listopadzie, więc jeśli ci się nie pali to poczekaj. Co do używanych gier na konsole - nie ma tutaj kluczy, tak jak na pc i śmiało możesz kupować używane gry. 

Ale jeśli już musisz mieć xboxa to mała rada, od posiadacza pierwszego xboxa one (tego co wgląda jak vhs :D) 

Jeśli masz porządnego PC, bierz PS4. Ekskluzywy również są dostępne na PC jak i XONE ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...