Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zielony333

Rozwiązany: Planescape torment dabus i młotek

Polecane posty

Poszukaj w Katakumbach Łkających Kamieni - Mozaikowa Krypta (nie jestem pewnien)

Albo możesz poszukać też u jakiegoś kupca w Ulu.

Niestety kupcy mają wszystko tylko nie młotek, a Katakumby przeszukałem niemal piksel po pikselu... Młotka nie znalazłem... może komuś z Was udało by się podać dokładniejsze współrzędne :-)

Wkurza mnie ze jak zabiję dabusa to nie mogę podnieść jego młotka, albo jest przyklejony, albo znika za sprawą Pani...

Denerwuje mnie też, że mój Bezimienny o inteligencji 20 nie wpadnie na to że gwoździ nie trzeba przybijać koniecznie młotkiem, ale np młotem lub Mortem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki handlarz w Ulu - sprzedaje broń. Mozna go znaleźć obok handlarza sprzedającego różne egzotyczne przysmaki, kolesia który nie potrafi normalnie mówić, i zajmuje się praniem, handlarki rybami, itp. Na północ od kobiety zbierającej gwoździe. Spróbuj u niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Miałem w ekwipunku młot magiczny, który jak sama nazwa wskazuje do wbijania gwoździ się nie nadaje... ale! Kupiłem zwykły MŁOT, nie młotek i dało radę... Cały czas szukałem młotka, a nie młota... taki psikus!

Dzięki wielkie za pomoc!

muua :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...