Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

A to ja się jeszcze jednym pochwale :) Jade na misję i miga mi "diamentowskaźnik" ^^ zbaczam z drogi, jakiś hangar czy cuś :D oczywiście ziomki do zabicia :) Strzelam w mała beczkę, wszystko się pali, łącznie z niggasami. Leżą, palą się i krzyczą. Leżą i krzyczą .... i leżą. A ja tak stoję i patrze, ogień się wypalił, a gościu robi brzuszka i ładuje do mnie z pistoletu :) Alleluja ~~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu grywalności F3 dostaję w cztery litery od FC2. Nie żałuj więc. Ja od F3 się odbiłem...

A w FC2 grałem na pewno już ze dwadzieścia godzin i... mam chęć grać nadal. Wkurzają posterunki to fakt, ale poza tym gra jest dobra. 7/10 ode mnie.

A F3 nie dam tyle na pewno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw czytnij => http://grrr.pl/2008/08/08/oficjalne-wymaga...mowe-far-cry-2/

A więc powinno pójść. Może nie w very high, ale stawiałbym, że na high twój sprzęt radę da. Ja zaś takiej nudy nie uświadczyłem... a żal jaki czułem, kiedy jacyś skubańcy zabili mi kumpelę i nie pomogły nawet trzy zastrzyki był naprawdę dobijający, choć wcale nie polubiłem za bardzo tej niezbyt ładnej dziewczyny... Widok odpływających powoli sił i znikających pod powiekami źrenic... nie da się tego opisać. Ale wyszło to twórcom perfekcyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz kompa? Jak podasz jaki masz sprzęt to da mi to lepsze pojęcie jak bedzie działał na moim kompie. Po za tym skoro w tej grze jak się naprzykład atakuje posterunek to nie jest to akcja jak w Call of Duty i nawet jak tnie troszkę w takich grach to jest do zniesienia (choc lepiej jak nie tnie oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest może jakieś demko tej gry w sieci? Coś mi się wydaje, że przez mój procek nie będzie się wygodnie grało nawet na najniższych detalach.:( Niby minimum spełniam, ale mam zbyt bogate i nieprzyjemne doświadczenia za sobą aby im do końca wierzyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest może jakieś demko tej gry w sieci? Coś mi się wydaje, że przez mój procek nie będzie się wygodnie grało nawet na najniższych detalach.:( Niby minimum spełniam, ale mam zbyt bogate i nieprzyjemne doświadczenia za sobą aby im do końca wierzyc.

czesto jest tak ze na pudelku z gra minimalne wymagania sa troche wygorowane, wiec moze ci pojdzie . Napisz jaki masz sprzet w dziale "czy pojdzie" i wspomnij ze chodzi o far cry a napewno ktos ci pomoze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę poprzeć przedmówcę gra mimo iż jest bardzo ładna (nawet na najniższych detalach) to jednak wkurzają te respawny... Dodam też coś od siebie: Gra jest >>!nudna!<< ciągle te same misje jedź-> zabij/zdobądź/zniszcz fabuły praktycznie nie ma tylko jakaś wzmianka o szakalu i parę elementów misji a po za tym nic w kółko to samo no cóż....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock, System Shock, Deus Ex. Aldaron, twoja teoria poszła do piachu. :P

A wracając do drugiego Far Cry'a, po tych wszystkich negatywnych opiniach, postanowiłem wstrzymać się z zakupem, aż pojawi się w jakiejś tańszej serii. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykreśl Bioshocka - fabuła w nim jest dobra. To koncept się w tej grze liczył, nie fabuła.

Far Cry 2 to gra nieco niedokończona. Twórcom zabrakło paru pomysłów na urozmaicenie rozgrywki, więc przedłużyli ją przez długie podróże i respawny. Mimo to na 7kę giera w pełni by zasłużyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak teraz na to patrzę... to racja. W sumie w SH2 i w Deus Ex nie było też jakiejś superaśnej fabuły. Ot ciekawa historyjka, ale bez rewelacji. Ale klimat i owszem był przedni. Ale w FC2 go nie ma? Jeśli jakaś osoba tak powie, to przypomnę sobie scenę śmierci przyjaciółki i te jej odpływające powoli w nicość oczy... i osobę taką wyśmieję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W FCII fabuła jest, tylko mnie już mało interesowała fabuła w momencie, kiedy po raz setny trzeba było przejechać przez pół mapy i rozwalać po kolei posterunki, aby mnie nie zniszczyli :P, bo nie było w okolicach punktu docelowego autobusu ;). Może przesadziłem z tym że mnie nie interesowała. Taka fabuła, akcja w Afrykańskich buszach nie jest częstym elementem dobrych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w FC2 go nie ma? Jeśli jakaś osoba tak powie, to przypomnę sobie scenę śmierci przyjaciółki i te jej odpływające powoli w nicość oczy... i osobę taką wyśmieję

Ma, ma, ma, zdecydowanie ma klimat xD Począwszy od samego settingu w klimatach małego państewka Afrykańskiego po wystrój miast i te dżungle. Krajobrazy było miodne. A jeszcze dodać tej wszelakiej maści animacje - to też dodaje uroku :) A fakt, ratowanie przyjaciela albo dobicie go również działa mocno na wyobraźnię... zewsząd nadbiegali wrogowie a ja pomyliłem się i wpakowałbym kulkę zamiast zastrzyku ;)

Jednak ciągłe respawny i trałowanie przez pół mapy sprawiało, że szybko o tym zapominałem i kląłem tylko w myślach "ile jeszcze do $%#$% 3%#% tego #@$$#%#$@ celu?!". Albo "rany, oni tych najemników chyba z Chin importują"... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 skończyłem i jestem zadowolony. Musze się zgodzić że ma klimat...graficzny. Far Cry słyneło z krajobrazów graficznych. Co do respawnów kolesi to mi to nie przeszkadzało, wole jak gra jest trudniejsza. Grałem na poziomie rekrut. Na litość boską SI (sztuczna inteligencja) była nie do wytrzymania! Wrogi najemnik patrzy na mnie i nie strzela. Często zdarzało mi się że jak byłem obok posterunku to zaczęli strzelać...po kilku sekundach zaczęli strzelać w beczki wybuchowe rozwalając się przy tym. Szkoda że nie robią już gier gdzie poziomy trudności różnią się SI przeciwników.

Ogólnie to jestem zadowolony a grze bym postawił 9/10 za produkcje, a grywalność 10=/10.

PS: Grafika z FC2 jest wg mnie lepsza od Crysis'owej ;)

Edytowano przez killer007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki hmm jakby połączyć ta z FC 2 i Crysisa to wyszłoby coś nieprawdopodobnego :D Weźmy przykład w FC 2 da się skosić wszystkie gałązki za to nie da się złamać drzew. W Crysisie natomiast naodwrót :D pełno jest takich porównań. Co do sztucznej inteligencji to ja nie wiem co się stało w tej części. Według mnie w częsci pierwszej była ona naprawdę dużo lepsza niz w najnowszej odsłonie !! Posterunki mnie wkurzają oraz to że wszędzie jest bardzo daleko... strasznie nie chce mi się jeździć no i musze zabić conajmniej 3 posteruki ,bo jakże inaczej - auto przeciwnika zawsze mnie dogodni.... Uczucia co do tej części mam mieszane..misje też są podobne.. ehh liczyłem na coś więcej pod względem fabuły i ogólnego gameplayu

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...