Skocz do zawartości
Bale

Wygodny fotel

Polecane posty

Witam, postanowiłem wymienić mój fotel biurowy na wygodniejszy, a przede wszystkim na wyższy. Szukałem foteli porównując wymiary z moim i znalazłem diablo x-one wersja XL (143cm wysokosci). Mój stary fotel(120 cm wysokosci) kark i głowa nie przylega do oparcia i jest to dla mnie dużym minusem + odczuwam ból w kręgosłupie lędzwiowym.

Budżet: Fotel diablo jest za 600 zł, ale jestem w stanie dać więcej za coś lepszego- 900 zł max.

Mam 186 cm i 90 kg

Mój stary fotel https://allegro.pl/oferta/fotel-biurowy-obrotowy-krzeslo-biurowe-mikrosiatka-5809873586?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_meble_besty-top&ev_adgr=Meble+Top+oferty&gclid=EAIaIQobChMI-J6GiruD5QIVmIbVCh0z_QSNEAQYDiABEgIHW_D_BwE

Jestem trochę sceptycznie nastawiony to tych biurowych typu MARKUS .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bale napisał:

kark i głowa nie przylega do oparcia i jest to dla mnie dużym minusem

oraz

14 godzin temu, Bale napisał:

Jestem trochę sceptycznie nastawiony to tych biurowych typu MARKUS

i

14 godzin temu, Bale napisał:

Mój stary fotel

Porównując do krzesła Marcusa będziesz miał podobne odczucia jak w poprzednim krześle. Marcus zapewnia dobrą postawę siedzenia lepszą niż twoje krzesło ale jeśli chodzi o stabilizację głowy jest niewygodny w odcinku szyjnym.

14 godzin temu, Bale napisał:

znalazłem diablo x-one wersja XL

Przy zakupie takiego fotela gdzie są stosowne poduszki na odcinku lędźwiowym i szyjnym trzeba dobierać pod wzrost klienta. Taki diablo x-one XL jest przewidziany dla osoby o wzroście od 170 cm. Limit maksymalny nie został podany więc warto sprawdzić osobiście. Poduszki znacznie odstają od oparcia żeby tylko nie wpłynęło to na powiększenie kifozy piersiowej czy lordozy szyjnej i lędźwiowej. Ważna jest jeszcze postura.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, przed zakupem ważne żebyś przymierzył się do takiego fotela i nie kupował w ciemno. Te Diablo nie uchodzą za jakieś super wygodne. Ważne, żeby był z tkaniny a nie eko skóry. Jak podciągasz budżet do 900 to jest szansa wyrwać Dxracera na jakiejś lekkiej promocji za tyle. Ew obczaj tego trusta: https://www.x-kom.pl/p/451216-fotel-gamingowy-trust-gxt-707r-resto-gaming-czarno-szary.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...