Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Railroad Tycoon 3

Polecane posty

Smerfastyczna, rzekłbym. Co prawda nie kapuję jej jeszcze do końca i nie bardzo rozumiem zasady jakim rządzi się ta cała gospodarka (niestety problemem po raz pierwszy w życiu jest język angielski - nie znam tego słownictwa :(), ale demko mnie wessało. Nie pobiegłem jeszcze do sklepu z dwóch powodów:

- nie mogę się oderwać od demka;

- wziąłem udział w konkursie SMSowym (co prawda najwyższą moją wygraną w życoiu było 5 tys. starych złotych, a los kosztował 10 tys., ale złotówka za SMSa to w sumie nie tak wiele...).

Takie gry są właśnie dla takich ludzi jak ja - furiat, nie ma o niczym pojęcia, ale widzi pociągi :D to i gra mu się z założenia podoba :P Ale serio: bardzo mi się podoba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że gierka bardzo dobra, grałem w poprzednie częśći i uważam że jak narazie chyba najlepsza część jaka była. Tylko że ta gierka nie zrobi furory w sklepach, bo ogólnie to gra dla ludzi interesującychy się grami ekonomicznymi i niemającymi co innego do roboty bo gra wciąga na długie godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka rewelacyjna, od kilku tygodni nie ma dnia żeby sobie trochę nie pograł i nie zasiadł w fotelu prezesa największych linii kolejowych na świecie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 gralo sie nawet fajnie.Jednak do 3 jakos mnie nie ciagnie :(
Fakt, z sequelami bywa różnie, ale uwierz mi - wszystkie zmiany wyszły na dobre, to po prostu stary dobry RT 2 tylko że jeszcze lepszy, jeszcze piękniejsze, jeszcze bardziej wciągający...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 gralo sie nawet fajnie.Jednak do 3 jakos mnie nie ciagnie :(
Fakt, z sequelami bywa różnie, ale uwierz mi - wszystkie zmiany wyszły na dobre, to po prostu stary dobry RT 2 tylko że jeszcze lepszy, jeszcze piękniejsze, jeszcze bardziej wciągający...

No to nie pozostalo mi nic innego jak sciagniecie demka.Nastepnie ewentualny zakup :wink:

A nie masz CDA 3/04? Przecież jest demko na płycie... - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...