Skocz do zawartości

Rozwiązany: Potrzebuję pomocy


khorinis38

Polecane posty

Nie jestem w temacie, nie śledzę nowinek technicznych .Potrzebuję opinii w spawie konfiguracji komputera do gier przedział cenowy od 3 tys do max 4,5

Najlepiej w jakimś sprawdzonym sklepie i nie chcę czekać na niego ponad 2 tyg jak w morele.net .Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam monitor pod gry 27 cali asusa, system może być i jeszcze jedno najlepiej żeby to był cichy zestaw, dziękuje za pomoc .

Nie wiem czy mogę tu wrzucać linki więc wrzucę tu nazwę modelu monitora ASUS MG279Q, 68,58 cm (27 cali), 144Hz, FreeSync,. Mogę dać te pięć stówek za system

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2019 o 13:39, khorinis38 napisał:

Mam monitor pod gry 27 cali asusa 144 Hz      system może być A i jeszcze jedno najlepiej żeby to był cichy zestaw, dziękuje za pomoc .

Nie wiem czy mogę tu wrzucać linki więc wrzucę tu nazwę modelu monitora ASUS PB278QR . Mogę dać te pięć stówek za system

To jak będzie hmm ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc ale 5 kafli za komputer to dla mnie za drogo i musi być Radeon bo mam FreeSync a i zapomniałem dodać że mam dużą bibliotekę na Steamie, więc potrzebuje innego dysku twardego albo dwóch mniejszych I to nie może być kombajn lubię cisze w pokoju, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie musisz mieć Radeona - https://ithardware.pl/testyirecenzje/freesync_na_kartach_graficznych_nvidii_sprawdzamy_czy_to_dziala-8417-1.html.

2. Jeśli za drogo, to można na razie wziąć Ryzena 5 2600. Sporo słabszy niż R5 3600, ale przy rozdzielczości 1440p lepiej postawić na wydajniejszą kartę.

3. Nie ma sensu brać "twardziela", jeśli zależy Ci na ciszy. Za jakiś czas lepiej dołożyć kolejny SSD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...