Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kraven2000

Kierownica - którą wybrać?

Polecane posty

Mam Formula Force Ex i jestem z niej bardzo zadowolony.

Szkoda by mi bylo wydac ponad 500 zl na MOMO. Fajna jest, firmowana znana marka, ale zbyt duzo kosztuje. Ten drazek zmiany biegow to chyba dla bajeru bo w ferworze walki i tak wygodniej bedzie zmieniac biegi przyciskami pod kierownica. Tak mi sie wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem Formula Force EX i trochę się na niej zawiodłem... W kilku samochodówkach same problemy z nią mam. NFS od Underground 2 do Pro Streeta: nie da się ustawić, bo pole odpowiedzialne za wybór i zmianę przycisku wariowało (dopiero za 5 instalacją sterowników naprawiło się to, ale w menedżerze urządzeń zamiast EX jest RX), w Toca Race Driver 2 i 3 po zmianie ustawień musiałem i dalej muszę resetować kompa (gra tnie masakrycznie), no i to tyle z tych rzeczy.

Natomiast pewna uwaga, że dziwnie chodzi w tych paru grach (NFS- 0 oporu w kierownicy, auto lata po całej drodze, to samo w TRD i Colinie 5) w rFactorze, Race'ach i FlatOutach chodzi idealnie z odczuwalnym oporem, prawie jak w normalnym samochodzie :P

Uważaj na pedały, lubią się ślizgać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zł za MOMO? :ohmy: Może uda się gdzieś dorwać za ok 300. Ja swoją za tyle kupiłem nówkę. Co prawda w ostatniej chwili przed podwyżkami. Ale jak dobrze poszukać to można na pewno taniej dostać. Formula Force Ex to niestety nie ta liga co dwie pozostałe. Nawet MOMO jest poza jej zasięgiem nie mówiąc już o Driver Force Pro. 900* obrotu... Mogę wypowiedzieć się tylko o momo. Naprawdę solidna kiera. Świetnie wykonana. Bardzo podoba mi się jej realistyczny sportowy wygląd. Co prawda jak na taki sprzęt ma "tylko" 240* obrotu, ale w większości przypadków to wystarcza. A ta gałka z boku służy do zmiany biegów owszem. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby biegi zmieniać także łopatkami na kierownicy. Działają, można powiedzieć superprecyzyjnie. pedały podobnie. Każdy z innym oporem. Pedał hamulca ma większy opór niż pedał gazu. Bardzo dobrze dozowalne. Podobnie jak w prawdziwym samochodzie :wink: Tak więc polecić mogę. Driver Force Pro będzie pewnie lepsza, ale głównie ze względu na kąt obrotu. Wykonanie jest bardzo podobne co momo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...