Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mcrr

Rozwiązany: Słuchawki nauszne do 100 zł

Polecane posty

Witam.

Planuję sobie kupić słuchawki nauszne, których będę używał do gier (więc wbudowany mikrofon nie będzie mi wadził, ale nie jest konieczny), do słuchania muzyki z komputera i z mp4 (tylko w domu - więc nie muszą być mobilne :happy: ). Ważne, aby jakość dźwięku była dobra. Nie są przeznaczone do jakiegoś konkretnego rodzaju muzyki, bo słucham niemal wszystkiego. Czytałem nieco o AKG K414P (nieco ponad 100zł... ale jeśli warto to się może szarpnę) i zastanawiam się czy warto. Możecie coś polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się znajdzie :laugh:

Jeżeli bardzo zależy ci na kasie to niezłymi słuchawkami (za nieco ponad 50zł!!) są Słuchawki SL-8781 Medusa Stereo Jack kolega niedawno kupił i nie narzeka jakoś dźwięku jest co najmniej zadawalająca, mikrofon jest, a co do wygody użytkowania to kwestia gustu choć idzie się przezwyczaić i potem już nie przszeszkadzają :cool:

Dość ciekawą propozycją Creativa w tym przedziale cenowym są Creative HS-450 (one także mają mikrofon) jakość dźwięku jak to u Creativa bywa jest dobra, słuchawki są podobno bardzo wygodne ale ich nie testowałem więc się nie wypowiadam

Moim skromnym zdaniem AKG K414P sobie odpuść - za tą cenę nie warto

A moim czarnym koniem (bez skojarzeń proszę :laugh:) są użytkowane przez mnie Creative Fatality Gaming kostują mniej więcej tyle samo co AKG a są po prostu lepsze. Na temat jego zalet nie będę się wypowiadał bo można poczytać w necie. Na twoim miejscu wziąłbym je lub czekał na inne propozycje :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatality gaming headset od Creative-a. Dobra jakość dźwięku, masz wbudowany (można też wyciągnąć) mikrofon no i jest sygnowany przez jednego z najlepszych graczy FPS. Według mnie przy słuchaniu muzyki, polewce na TS oraz Sparingach sprawdza się świetnie i jestem z niego dumny.

Ps. Oficjalna cena wynosi nieco ponad 100zł ale spokojnie dostaniesz go taniej...ja kupiłem za 89zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu kupilbym Creative Hs-900 które kosztuja ponad 100 zl ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz je nawet ponizej 100 zl ( ja je kupilem rok temu za 120 zl). Jakość dźwieku jest rewelacyjna, mikrofon sprawdza sie świetnie. Sprawdzaja sie cudnie do gier, winampa i do TS'a oraz Vt. Jedynym minusem jest to ze gdy masz duze uszy to po dluzszym uzytkowaniu zaczynaja one bolec ale wystarczy jakies 5 min przerwy i wszystko wroci do normy oraz to ze mikrofon jest wbudowany w sluchawki i nie mozna go odlaczyc od nich. Serdecznie polecam te sluchawki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...