Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alus1997

GTA SAN ANDREAS gra mocno się zacina

Polecane posty

Witam . Proszę mi wybaczyć to mój pierwszy post na owej stronie . Tak jak w temacie ... od jakiegoś czasu znowu poczułem chęć na GTA San Andreas. Po odpaleniu gry ( oryginalna gra zakupiona na steam) będąc w głównym menu nie słyszę dzwięku, płynność gry spada może do kilku fps. Gra bardzo mocno zwolniła, przez co nie da się w nią normalnie grać. Na jakąkolwiek reakcję w grze trzeba chwilę poczekać . Dwa miesiące temu gra działa bez zarzutów, a tu nagle coś takiego. Bardzo proszę o pomoc ! Jest to kultowa odsłona Grand Theft Auto ,a ja nie mogę już w nią normalnie grać. Sprzęt: Msi GL72M 7RDX 

Gry takie jak GTA V , SKYRIM V , Sims 4 ,Minecraft , CS GO działają bez jakichkolwiek ścianek. Aktualne sterowniki karty graficznej ,gra była reinstalowana kilka razy . Używałem też programów do czyszczenia, skanowanie komputera za pomocą antivirusa ,programu monitorującego pracę dysku który wykazał zero problemów.  

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc i odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem trochę temat i sprawa nie jest prosta. Spróbuj:
-aktualizacja DirectX https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
-aktualizacja DirectX 9 https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=34429 (to że masz nowszego DirectX nie znaczy, że masz wszystkie biblioteki 9)
-uruchom grę jako administrator oraz w trybie zgodności Win XP lub 7 lub 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak ... tryby zgodności nic nie dają , kiedy pobrałem załączone od Pana linki , po instalacji wyskoczył komunikat " Instalator programu DirectX ustalił, że jest już zainstalowana nowsza lub równorzędna wersja programu DirectX. instalacja nie jest potrzebna " 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Panom dziękuję za pomoc ! Podjąłem się bardziej drastycznych kroków i formatowałem laptop. Teraz GTA działa super, nie ma żadnego problemu i do teraz nie wiem co było tego przyczyną. Problem jednak pojawił się w momencie instalacji Downgrader'a do Gta, ponieważ wyskakuje mi taki error :(System.IndexOutOfRangeException: Nie można znaleźć kolumny 9 ...) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...