Skocz do zawartości
Alus1997

GTA SAN ANDREAS gra mocno się zacina

Polecane posty

Witam . Proszę mi wybaczyć to mój pierwszy post na owej stronie . Tak jak w temacie ... od jakiegoś czasu znowu poczułem chęć na GTA San Andreas. Po odpaleniu gry ( oryginalna gra zakupiona na steam) będąc w głównym menu nie słyszę dzwięku, płynność gry spada może do kilku fps. Gra bardzo mocno zwolniła, przez co nie da się w nią normalnie grać. Na jakąkolwiek reakcję w grze trzeba chwilę poczekać . Dwa miesiące temu gra działa bez zarzutów, a tu nagle coś takiego. Bardzo proszę o pomoc ! Jest to kultowa odsłona Grand Theft Auto ,a ja nie mogę już w nią normalnie grać. Sprzęt: Msi GL72M 7RDX 

Gry takie jak GTA V , SKYRIM V , Sims 4 ,Minecraft , CS GO działają bez jakichkolwiek ścianek. Aktualne sterowniki karty graficznej ,gra była reinstalowana kilka razy . Używałem też programów do czyszczenia, skanowanie komputera za pomocą antivirusa ,programu monitorującego pracę dysku który wykazał zero problemów.  

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc i odpowiedź :)

Edytowano przez Alus1997
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem trochę temat i sprawa nie jest prosta. Spróbuj:
-aktualizacja DirectX https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
-aktualizacja DirectX 9 https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=34429 (to że masz nowszego DirectX nie znaczy, że masz wszystkie biblioteki 9)
-uruchom grę jako administrator oraz w trybie zgodności Win XP lub 7 lub 8

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Panom dziękuję za pomoc ! Podjąłem się bardziej drastycznych kroków i formatowałem laptop. Teraz GTA działa super, nie ma żadnego problemu i do teraz nie wiem co było tego przyczyną. Problem jednak pojawił się w momencie instalacji Downgrader'a do Gta, ponieważ wyskakuje mi taki error :(System.IndexOutOfRangeException: Nie można znaleźć kolumny 9 ...) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...