Skocz do zawartości
Pierroogi

GTA V: Nie mogę zalogować się do Social Club

Polecane posty

Witam,

Od ponad tygodnia nie mogę dostać się do GTA Online. Problem zaczął się w momencie kiedy zaktualizowałam grę po dłuższej przerwie. Gra po włączeniu automatycznie przekierowuje do trybu fabularnego i pokazuje powiadomienie, że loguję się offline. GTA uważa, że nie może się połączyć bo albo nie ma internetu albo ma problemy techniczne. Uruchomienie ponownie komputera, internetu, weryfikacja plików, ustawianie tylko i wyłącznie na tryb online lub zaktualizowanie Javy i sterowników nie pomogło. Od razu mówię, że internet jest wystarczająco dobry i wcześniej nie było problemów z GTA V. Nie wiem już co mam robić , mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc.

Screenshot_GTA.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wejdź w folder z zainstalowanym GTA V np. SteamLibrary --> steamapps ---> common ---> Grand Theft Auto V

2. Otwórz commandline.txt zaznacz wszystko i usuń następnie zapisz np. tekst w pliku "-scOffileOnly" usuń i zapisz plik tekstowy musi być pusty - brak treści

3. Ewentualnie jakby wystąpił problem z zapisem to usuń plik commandline.txt

4. Jak po uruchomieniu GTA V dalej jest problem wejdź ponownie i sprawdź czy plik dalej nie wpisuje żadnych treści ustawień. Wtedy zrób ponownie to samo ale ustaw plik tylko do odczytu.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
Dnia 11.05.2019 o 14:53, cali napisał:

1. Wejdź w folder z zainstalowanym GTA V np. SteamLibrary --> steamapps ---> common ---> Grand Theft Auto V

2. Otwórz commandline.txt zaznacz wszystko i usuń następnie zapisz np. tekst w pliku "-scOffileOnly" usuń i zapisz plik tekstowy musi być pusty - brak treści

3. Ewentualnie jakby wystąpił problem z zapisem to usuń plik commandline.txt

4. Jak po uruchomieniu GTA V dalej jest problem wejdź ponownie i sprawdź czy plik dalej nie wpisuje żadnych treści ustawień. Wtedy zrób ponownie to samo ale ustaw plik tylko do odczytu.

@cali Niestety problemem jest to, że nie mam GTA zainstalowanego na steamie i nie mogę znaleźć tego pliku. W jednym poradniku dowiedziałam się, że można utworzyć dokument tekstowy i przenieść go do folderu z GTA, ale to też nic nie dało. Czy da się coś jeszcze zrobić?

Edytowano przez Pierroogi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2020 o 19:38, naprawapsp napisał:

 

A czy po odinstalowaniu gry nie traci się postępów? Czy są one zapisywane lokalnie na dysku czy na serwerach ?

Pozostają w "C:\Users\%USERNAME%\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles"

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...