Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artem2036

Bioshock 2 wyłącza się

Polecane posty

niedawno odkopałem z półki starą płytę z cd actiona z bioshockiem 2 i postanowiłem zainstalować go ponieważ kiedyś nie pozwalał mi na to komputer i przez namowe znajomego  który także ma  bioshocka 2 i mówił że jest to świetna gra ale mówił on że gra będzie mi się wylaczać bo mam ,,za slaby komputer" ja pewny siebie nie posłuchałem go i zainstalowałem bioshocka jak się okazało kolega miał rację i po jakimś czasie gra się wyłączała szukałem na internecie w czym problem ale wszędzie było napisane że trzeba zmienić coś w steamie ale ja mam wersję na płyte! proszę o pomoc bo nie mam w co grać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem coś. Wejdź do folderu C:/Użytkownicy/[TWOJA NAZWA]/App Data/Roaming/Bioshock 2, znajdź plik Bioshock2SP i otwórz go w notatniku. Musisz znaleźć tam dwie opcje (ctrl + F to opcja szukaj), TextureStreamingMemoryLimit i ustawić wartość nie większą niż ma twoja karta graficzna pamięci VRAMu (256/512/1024/2048 MB), oraz zaraz pod nią będzie TextureStreamingDistanceLimit i musisz ustawić wartość 10000. Powinno pacać. Jak nie wiesz ile pamięć ma twoja grafika to pobierz program GPU-Z i on powinien pokazać, albo poszukaj na pudełku od lapka. 

Tak powinno w notatniku to wyglądać i za te wartości podstawiasz
pobrane.png.5769b5ab4edbdc42313f8cde382bc37b.png

Jeżeli w Steamie weźmiesz aktywuj nowy kod i przepiszesz ten kod co masz, to powinno dodać ci grę do twojego konta Steam, o ile ta opcja jeszcze działa. Co ciekawe powinno ci dodać jeszcze wersję zremasterowaną. Może z nią nie będzie problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...