Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michi93

Nowy telefon w Plusie, cena nie gra roli. Co wybrać?

Polecane posty

Jak w temacie abonament sie skończył i czas na kupno nowego fona.Co byście mi polecili obecnie mam nokie 6290 i 5800XM i sam nie wiem już jaki teraz fon kupić.ograniczeń finansowych niema ponieważ telefon biorę na firmę w plusie a co do telefonu to podawajcie modele zalet i wady i czemu taki.(telefony nie muszą byś w ofercie plusa)A i firmy typu SE nie preferuje miałem 2 soniaki i na 2 się zawiodłem i kolejny raz nie mam zamiaru więc nawet nie próbujcie mnie do tych tel przekonywać.najbardziej by mi odpowiadała nokia-zaufanie do firmy.

Telefon używam do wszystkiego w pełni wykorzystuje możliwości moich nokii

Zasady zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michi - wciąż warto kupić Nokię N95 - szybki i dobry telefon na S60 z WiFi i innymi bajerami. Jeżeli zależy Ci na pojemności pamięci i większym ekranie, to możesz kupić N95-8GB albo N96. To już niestety kosztem układu graficznego, bo te dwa modele podobno go nie mają. Oczywiście wszystkie są wyposażone w świetne aparaty(N95 robi najlepsze zdjęcia z tej trójki). Dalej mamy Omnię na WM. Telefon dobry z równie dobrym systemem. Słaby aparat, brak klawiszy. I to w zasadzie chyba tyle. Plus ma strasznie biedną ofertę ostatnio ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ostatnio plusa oferta utyk ale jak już mówiłem to nie problem dla mnie.Co do omni to nigdy trudno o gorszy telefon chociaż parę jest.Zastanawiam się nad nokia N97

A jeszcze co do sieci to jej na pewno nie zmienię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadbają o klienta(umowę z nimi mam już 6 lat i spory abonament;/) i telefon załatwią.Jak na razie naj bardzej nastawiony jestem naN97 chyba ,że ktoś zna alternatywę dla niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia N97 jest ok, no ale wątpię, żeby specjalnie dla Ciebie lecieli ją załatwić. Ale możesz spróbować. Alternatywą byłby Palm Pre, albo jakiś PDA jak SE X1 tudzież HTC TyTn II - genialny PDA. Nie wzgardziłbyś pewnie i Androidem. No ale wiesz, szczerze wątpię w to, żeby specjalnie dla Ciebie lecieli po telefon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować nie zaszkodzi.w sumie to mogę i kupić tel bez abonamentu jeśli mi nie załatwią w plusie.Ten HTC wygląda ciekawie(co prawda niema radia ani lampy błyskowej) a jak z programami grami itp na niego bo na nokie niema problemu.

Se mówię nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programów i gier na WM masz, jak to Kagiek mówi, w pyte. Warto też wspomnieć o tym, że to nie gry typu saper, a konwersje prawdziwych tytułów, jak AoE, Warcraft, HoM&M. Ostatnio słyszałem też o pracy nad mobilnym Starcraftem. Miodzio ^^

// Wut? o_O - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia N97 zakupiona co prawda nie w salonie ale jest.Pytałem w plusie i raczej jest możliwość ,że oni zamówią tel musisz zapytać u siebie w salonie i ładnie sie uśmiechać jeśli będzie jakaś pani^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachęcam do czytania wszystkich postów temacie i patrzenie na daty czytanie ze zrozumieniem także mile widziane telefon jak widać już kupiłem padło na nokie N97

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...