Skocz do zawartości
Ogotay

Słuchawki bluetooth do XBOX one

Polecane posty

Czołem!

Jako że forumowa wyszukiwarka wymiękła a sprawa jest nagląca, zaryzykuję nowy temat ;)

Otóż syn zdecydował się na zakup słuchawek do XBOX ONE.

Szukałem, sprawdzałem, czytałem i nie czuję się na siłach by zdecydować co do tej konsoli się nada.

Pomóżcie ;)

Kwota do wydania: 300-400 zeta (dobre za mniej też bardzo ok).

- słuchawki nauszne,

- koniecznie bezprzewodowe (nawet nie wiem czy xbox obsługuje takie typowe bluetooth),

- koniecznie z mikrofonem.

Coś tam młody buczy że się je do pada podłącza czy coś... Nie wiem. Ja gram na kompie :P

Mam nadzieję że temat w miarę oryginalny ;)

 

Pozdrowienia :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się połączyć bezprzewodowo słuchawek. Bezpośrednio się nie da XO, nie posiada bluta. Od razu Ci napiszę że żaden dongle nic nie da. XO nie przesyła dźwięku przez USB.
Jedynie adapter do kontrolera - https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/connect-compatible-headset#standards, to jest namiastka bezprzewodowości ;)
Możliwe że taki adapter do gniazda optycznego by zadziałał, w TV działa: https://www.amazon.com/gp/product/B00QV77YIC, ale koszty niemałe.. I później z Bluetooth takie Pioneery np. https://www.sferis.pl/sluchawki-nauszne-bluetooth-pioneer-se-mj553-bt-w-kolor-bialy-p608646
W zsumowanym budżecie mieści się.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

To może podpowiedzcie w jakich słuchawkach po kablu młodego przez XBOXem posadzić?

Loizok już coś podpowiedział. Jak nie trafi się nic lepszego to pewnie takie zakupimy.

 

W ogóle jak to jest ze słuchawkami po kablu do XBoXa? To przez usb leci czy jak?

Sorry za głupie pytania ale ten temat w ogóle mnie nie interesuje a nie chcę by młody trzy i pół stówki w błoto wyrzucił.

Generalnie najbardziej chodzi mu o mikrofon ale wydaje mi się, że taki ze słuchawkami to jedyne rozsądne rozwiązanie. Raczej nie siądzie przed stacjonarnym 30 cm od ekranu telewizora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Generalnie najbardziej chodzi mu o mikrofon ale wydaje mi się, że taki ze słuchawkami to jedyne rozsądne rozwiązanie. " - Xbox One w pudełku z konsolą dodaje headset do głosowego czatu a resztę dźwięku słychać z głośników telewizora. Nie jest wymagany inny zestaw do rozmów głosowych. Poszukaj w pudełku od konsoli i podłącz do kontrolera sprawdź to się przekonasz że taki headset masz już za darmo i działa bezprzewodowo.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2019 o 19:12, Ogotay napisał:

Hm...

To może podpowiedzcie w jakich słuchawkach po kablu młodego przez XBOXem posadzić?

Loizok już coś podpowiedział. Jak nie trafi się nic lepszego to pewnie takie zakupimy.

 

W ogóle jak to jest ze słuchawkami po kablu do XBoXa? To przez usb leci czy jak?

Sorry za głupie pytania ale ten temat w ogóle mnie nie interesuje a nie chcę by młody trzy i pół stówki w błoto wyrzucił.

Generalnie najbardziej chodzi mu o mikrofon ale wydaje mi się, że taki ze słuchawkami to jedyne rozsądne rozwiązanie. Raczej nie siądzie przed stacjonarnym 30 cm od ekranu telewizora.

Jeśli się ma Xbox one s to można połączyć słuchawki na kable bezpośrednio do pada XBOXa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...