Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biolog271

Porządny pad do ps3

Polecane posty

Hej,

od jakiegoś czasu poszukuję jakiegoś dobrego pada pod ps3. Mam dwa pady z czego: oryginalny dualshock 3 nie działa tak jak powinien (wyczuwa podwójne kliknięcia, kładąc go na ziemi podłączonego kablem też wyczuwa jakieś ruchy na analogach itd.). W zasadzie pad do śmietnika. Drugi, nieoryginalny ds3 z allegro jeszcze w miarę działa, ale denerwuje mnie działanie analogów, nie mówiąc o tym że za szybko się wyładowuje.

Szukam więc jakiejś alternatywy - gdybym znalazł gdzieś oryginalnego i nowego ds3 (co jest już raczej niemożliwe), to może bym się nawet skusił. Używany odpada (po moich doświadczeniach z oryginalnym padem. Po moim "niedzielnym" użytkowaniu nie powinien wyczyniać takich cudów).

Duashock 4 odpada - podpinałem i duża część gier nie działa.

Nie miałbym nic przeciwko jakimś alternatywom, typu logitech, trust itd. Fajnie by było gdyby analogi były w miarę ok i żeby działał przycisk ps. Ostatecznie nie jestem też jakoś bardzo nastawiony na bezprzewodowość - może być kabel (byle tylko był długi) ;)

 

Jeśli ktoś bawi się w takie retro i był w podobnym co jak miejscu - będę wdzięczny za sugestie :)

PS. Cena w zasadzie nie gra roli.

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowe do PS3 są strasznie lipne, fatalna jakość wykonania, duże opóźnienia w czasie reakcji, trzeszczą. Nie ma porównania do DS3...
Kablowe znacznie lepiej sobie radzą, np. https://www.sferis.pl/gamepad-trust-gxt-560-nomad-22193-p606404
Działa bardzo płynnie, dobrze leży, kompatybilny w 100%.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem bezprzewodowego speedlinka torid. Wklejam tutaj swój komentarz z ceneo: 

"Po paru dniach użytkowania nie ma się do czego przyczepić. Dobre analogi, pad poręczny, bateria długo trzyma, bardzo dobry pad do ps3 (obsługuje wszystkie gry, można z gier wychodzić przytrzymując przycisk HOME/PS), mała niedogodność - padem nie włączymy ps3, trzeba szukać przycisku na konsoli. 

Minusy: średnie triggery (za sztywne/za bardzo odskakują), no i cena dość wysoka (około 100 zł)".

 

Więc generalnie jest niewiele gorzej od dualshocka 3, za to torid sprawia wrażenie solidniejszego pada (ale jest jeszcze zbyt wcześnie by oceniać jego faktyczną wytrzymałość).

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...