Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Problematyk12

Guild Wars 2 problem z zakupem gry

Recommended Posts

Siemka, chciałem sobie dziś kupic guild wars 2 zestawik z hearth of thorns i pof prosto ze strony  anet, ale za cholere nie umiem kupić tego paypalem. Otóż po wybraniu metody płatności jako paypal wyskakuje mi okno z paypala z informacją abym dodał kartę kredytową, której nie posiadam XD chciałem to kupić w taki oto sposób : doładowanie paypala przelewem z banku -> zapłacenie paypalem za gierke, ale nie umiem tego zrobić :( Da się to cholerstwo jakoś normalnie kupić? przelew prosto z banku nie jest dostępny w Polsce niby.. Paypal prosi o karte kredytową, której nie mam.. paysafecard niedostępny ;x

Pomocy!! :D 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Problematyk12 said:

Otóż po wybraniu metody płatności jako paypal wyskakuje mi okno z paypala z informacją abym dodał kartę kredytową, której nie posiadam XD chciałem to kupić w taki oto sposób : doładowanie paypala przelewem z banku -> zapłacenie paypalem za gierke, ale nie umiem tego zrobić :( Da się to cholerstwo jakoś normalnie kupić?

Hmmm. Byc moze PP chce Twoja karte debetowa dla weryfikacji. Dokonales procesu weryfikacyjnego? Gdy ja zakladalem konto PP (sto lat temu), wowczas byly dostepne 2 metody weryfikacji:

  • uzytkownik robi przelew bankowy na podany rachunek bankowy PP,
  • lub PP blokuje na przypisanej wczesniej przez uzytkownika karcie platniczej pewna kwote

Bez zweryfikowanego konta PP chyba nie ma zakupow...

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...