Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nikczemnikzlasu

Lunatyzm

Polecane posty

Chodziliscie kiedys we snie? Pamietam, ze moj brat gdy byl maly czesto budzil sie w nocy siadal na lozku i zwrocony do sciany rozmawial ze swoim kolega, ktorego oczywiscie tam nie bylo. Czasem wstawal i spacerowal po pokoju, albo wstawal, stal i ponownie sie kladl. Jeszcze wczesniej podobno zdarzalo sie, ze wychodzil na zewnatrz. Ciary mnie przechodza jak przypominam to sobie.

Jesli o mnie chodzi to pamietam jedna sytuacje. Wczesne lata podstawowki. Zostalem u banci i dziadka na noc, spalem sam w pokoju. W srodku nocy wstalem (nie obudzilem sie) i wyszedlem z pokoju. Pamietam to bardzo dobrze bo widzialem gdzie ide, ale nie bylem swiadomy co robie. Wyszedlem z pokoju, przeszedlem przez kuchnie wchodzac w przedpokoj. Minalem lazienke i pokoj w ktorym spal dziadek z babcia. Chcialem wejsc do duzego pokoju przes ktory wychodzilo sie na tyly domu przez werande. Na szczesnie pokoj byl zamkniety, ale klucz byl w drzwiach. Szarpalem agresywnie za klamke jak wsciekly, probowalem przekrecic klucz, ale nie udawalo mi sie i wtedy wypadla babcia z pokoju. Odpowiadalem jej, ze ide po jaśka (poduszka). 

Nastepnego dnia kolorowalem kredkami przy biurku gdy podszedl dziadek i zapytal mnie czy znam jakiegoś Jaśka :) Odpowiedzialem, ze nie. Ciekawy jestem co sobie wtedy pomyslal.

Ale mowie Wam, mimo lat pamietam jeszcze jak szedlem przez sen. Musialem miec otwarte oczy. Ale jazda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...