Skocz do zawartości

Polecane posty

Chodziliscie kiedys we snie? Pamietam, ze moj brat gdy byl maly czesto budzil sie w nocy siadal na lozku i zwrocony do sciany rozmawial ze swoim kolega, ktorego oczywiscie tam nie bylo. Czasem wstawal i spacerowal po pokoju, albo wstawal, stal i ponownie sie kladl. Jeszcze wczesniej podobno zdarzalo sie, ze wychodzil na zewnatrz. Ciary mnie przechodza jak przypominam to sobie.

Jesli o mnie chodzi to pamietam jedna sytuacje. Wczesne lata podstawowki. Zostalem u banci i dziadka na noc, spalem sam w pokoju. W srodku nocy wstalem (nie obudzilem sie) i wyszedlem z pokoju. Pamietam to bardzo dobrze bo widzialem gdzie ide, ale nie bylem swiadomy co robie. Wyszedlem z pokoju, przeszedlem przez kuchnie wchodzac w przedpokoj. Minalem lazienke i pokoj w ktorym spal dziadek z babcia. Chcialem wejsc do duzego pokoju przes ktory wychodzilo sie na tyly domu przez werande. Na szczesnie pokoj byl zamkniety, ale klucz byl w drzwiach. Szarpalem agresywnie za klamke jak wsciekly, probowalem przekrecic klucz, ale nie udawalo mi sie i wtedy wypadla babcia z pokoju. Odpowiadalem jej, ze ide po jaśka (poduszka). 

Nastepnego dnia kolorowalem kredkami przy biurku gdy podszedl dziadek i zapytal mnie czy znam jakiegoś Jaśka :) Odpowiedzialem, ze nie. Ciekawy jestem co sobie wtedy pomyslal.

Ale mowie Wam, mimo lat pamietam jeszcze jak szedlem przez sen. Musialem miec otwarte oczy. Ale jazda :D

Edytowano przez Nikczemnikzlasu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...