Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mosfet21

Xbox one X - Czy warto pod koniec 2018

Recommended Posts

Jak w tytule. Zastanawiam się nad kupnem konsoli. Wybór padł na xbox one X ze względu na wsteczną kompatybilność, games pass no i oczywiście większą niż w ps4 oferowaną moc co może mieć znaczenie gdy będę wymieniał tv na 4K ( co zapewne nastąpi w przyszłym roku ). Zastanawiam się tylko czy ma to sens w momencie gdy najprawdopodobniej do 2 lat ujrzymy nową generację konsol. Niby wydatek jakiś wielki nie jest ale trochę szkoda by było musieć wymieniać sprzęt tak szybko... Myślicie, że to ma sens?

Link to comment
Share on other sites

Jak masz "silnego" PC to nie ma sensu. Tym bardziej, że nie bierzesz PS4 więc gry  na X-a ograsz na PC. Jak Twój PCet "ledwo dycha"  i nie daje rady w nowych tytułach to niegranie przez 2 lata to raczej męka będzie :D Przynajmniej dla mnie byłaby.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli planujesz zrobić z niego główną platformę do gier, to moim zdaniem bardzo warto, zwłaszcza, że teraz 1t z grami za niecałe 1700zł chodzi (np. https://www.x-kom.pl/p/436905-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-x-1tbforza-horizon-4forza-motosport-7.html) jak ja kupowałem rok temu, to cieszyłem się jak był na promocji za 1850zł na zagranicznym amazonie...

Link to comment
Share on other sites

Różnica w jakości gier pomiędzy X a S jest nieproporcjonalna do różnicy cen, szczególnie jeśli chcesz grać w gry z poprzedniej generacji. Cała para idzie w gwizdek, więc lepiej wybrać Xbox One S albo po prostu kupić X360, a za resztę pieniędzy ulepszyć peceta.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...