Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

filipbawol

Mysz do 220zł.

Polecane posty

Witam.

Poszukuje myszki do grania. Moze byc przewodowa jak i bezprzewodowa (nie robi mi to roznicy). Na myszke moge przeznaczyc okolo 220zł. Znalazlem kilka, ktore by mnie interesowaly. Oto i one:

razer lachesis

razer deathadder

logitech mx revolution

logitech g9

Ktora z w/w myszy byla by najlepsza, a moze macie jakies inne propozycje co do "gryzoni" do grania?

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram buczka93.

Sam używam DeathAddera i byłem w podobnej sytuacji co Twoja, wybrałem DA i nie zawiodłem się.

W przedziale cena/jakość chyba wygrywa. Logitech'y są przepłacone, a przy wyborze kierowałem się opinią forumowiczów no i podpatrzyłem czym grają najlepsi gracze na świecie. Mój kuzyn z powodu swojej głupoty oderwał LPM, zgłosił na gwarancje i mu odesłali nową myszkę. Jedyna wada tej myszki wg. mnie to to, że szybko się brudzi, gdy się długo gra i ręka się poci i rolka myszki, która niekiedy się 'sama' (wystarczy lekko poruszyć i już zjeżdża, ale to tylko niekiedy) przestawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przekonany jestem do razera tyle dobrych opini o nim uslyszalem (nie tylko na tym forum). Tylko czy lepiej wziasc tego deathadder czy zaplacic wiecej i wziasc lachesis?

Obie myszki są bardzo dobre, to zależy czy lubisz duże czułości (Lachesis 4000 DPI, DeathAdder 1800 DPI, ja osobiście lubię właśnie 1800-2000 więc i tak niewykorzystałbym tego co oferuje Lachesis), resztę mają taką samą, oprócz kształtu i tu też ważne, która lepiej leży Ci w dłoni, jeżeli masz możliwość to sprawdź.

//EDIT: A i jeszcze jedno, masz jakąś lepszą podkładkę? Jeżeli nie to możesz wziąć np. DeathAddera + jakiś mousepad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei używam Logitech G5, która także jest świetnym rozwiązaniem jeśli idzie o myszki dla graczy. Ma pewną przewagę nad DA, mianowicie edycja Refresh G5 posiada powłokę antypoślizgową, i jak każdy inny G5 - więcej przycisków od DA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poczytać to:

http://pclab.pl/art28557.html

xirgan dobrze mówi, warto zainwestować w dobrego mousepad'a bo bez tego zakup dobrej myszki mija się z celem. Polecam SteelSeries'y osobiście używam QCK mini i pomimo małego rozmiaru podkładki spisuje się świetnie, miałem okazje grać też na podkładkach od razer'a, ale dużo lepiej mi się gra na tej mojej. (Chociaż Razer Destructor, jest całkiem fajny)

Podsumowując polecam Razera DeathAddera i SteelSeries Qck (rozmiar jaki chcesz)/

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Lachesisa. Zakupiłem go pół roku temu za 190 zł wraz z podkładką Razer Goliathus Alpha i jak na razie nie było żadnych problemów. Używa się jej bardzo przyjemnie, nie ma żadnych kłopotów z rolką a przyciski do zmiany czułości myszy, których można używać w każdym momencie, bardzo sie przydają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do listy dorzucił Razer Diamondback 3G - te same wnętrzności co DeathAdder, a jest mniej profilowana, co może być zaletą.

A co do Roccat Kone - nie tak dawno był z nią jeszcze duży problem w W7 (nie działa), może to już poprawiono, ale jeśli chcesz się bawić w W7 RC, to Kone raczej odpada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie z kazdej tej myszki bedziesz zadowolony "o ile" bedzie ci pasowac jej ksztalt:).

Przy myszkach z gornej polki to wlasnie ksztalt jest kluczowa roznica ( tak naprawde to nikt w normalnej grze niewyczuje tych pare dpi roznicy. . .) Wiec jesli masz taka mozliwosc to polecam wziasc kazda myszke do reki i wybrac ta ktora najbardziej bedzie ci pasowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił kupno SteelSeries IKARI(okolo 200zl) - wygoda uzytkowania profil tej myszki przebija wiele bardzo dobrych innych produktów , przy graniu nie ma mowy o jakimkolwiek slizganiu się czy poceniu dłoni oraz posiada fajną funkcją jest możliwośc robienia własnych makr i używania ich pozniej w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam SteelSeries, jak już wyżej pisałem.

http://allegro.pl/item656620305_steelserie...x400_nowka.html

Gram na wersji mini i spisuje się świetnie, można ją umyć i się nic nie stanie. Troszkę się strzępią brzegi, ale nieznacznie. Nie potrzeba ślizgaczów, a myszka nie gubi się. Ta podkładka dostała również rekomendacje od PCLab.

Bez wahania polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...