Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opti

Rozwiązany: Monitor LCD 21/22" do 600-700 zł

Polecane posty

Witam, zamierzam kupić monitor LCD, najlepiej 21 ( może i 22 cale ) w cenie jaką podałem w temacie... i zwracam się z prośbą do Was, ponieważ w temacie monitorów LCD jestem zupełnym laikiem. Monitor ma służyć przede wszystkim do grania, z niskim czasem reakcj itp. Czekam na wasze propozycje, komentarze, opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten ASUS wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale paru użytkowników narzeka na to, iż już po otwarciu z pudełka były martwe pixele, albo popsuł się po kilku minutach użytkowania. A co myślicie nad NEC albo iiyama?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nec i iilyama to monitory z wyższej półki - świetne jakościowo marki gwarancją dobrych podzespołów..co nie zmienia faktu, że godny polecenia jest też Samsung z serii T - np. T220 (sam używam T190).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten ASUS wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale paru użytkowników narzeka na to, iż już po otwarciu z pudełka były martwe pixele, albo popsuł się po kilku minutach użytkowania. A co myślicie nad NEC albo iiyama?

Zawsze istnieje takie ryzyko, co do martwych pikseli to zdaje się, że standardowo sprawdza się to w sklepie, w moim egzemplarzu wszystko ok, może miałem szczęście :D

Jak się rozglądałem za monitorem większość osób sugerowała produkty samsunga, stanęło na asusie ze względu na cenę :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ostatnie, co jest z nich ważniejsze ? :) Np jeśli jeden monitor będzie miał czas reakcji 2 ms i kontrast 1:10000, a drugi monitor będzie miał czas reakcji 5 ms a kontrast 1:20000 to który jest lepszy ? :)

Jaka jest standardowa rozdzielczość dla monitorów panoramicznych 24'' ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla monitorów 24" standardem jest 1920x1200.

Co do mnie waham się pomiędzy Asus VW222U i Samsungiem 2233BW. Nie wiem, którego wybrać. Bardziej kieruję się w stronę sama, bo już grubo ponad 5 lat mam 17" CRT SyncMaster 753s, i ani razu nie był w naprawie, i służy bardzo dobrze do dzisiaj. Z kolei Asus przyciąga pozytywnymi komentarzami użytkowników na komputroniku, co raczej daje pojęcie o monitorze dobrym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na model Asusa 22" za 650 złotych na komputroniku... gram już od 3 godzin, jak na razie - rewelacja, godny polecenia monitor. Tylko trzeba się przyzwyczaić, szczególnie do forum - strony przybliżam kilka razy kółkiem, inaczej męczy czytanie malutkich literek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...