Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dezerte

Rozwiązany: Sacred, Multi

Polecane posty

Tak masz rację, jedynie to możesz grać w sieci lokalnej ale nie w multi.

Hmm... Czy nikt jeszcze nie próbował pograć sobie przez Hamachi? Właściwie to Hamachi daleko jest od ogólnie dostępnych serwerów, ale jednak pozwala nam na odległość od graczy większą, niż długość kabla. Odsyłam do Sacred, problem z Hamachi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamko

Podany przez ciebie patch 2.28 nie odnajduje gry zainstalowanej na 2 różnych dyskach w tym systemowym(może masz jakiś link do działającego?).

Co do cenegi sposób podany przez Konrada Rawińskiego (Konrad Rawiński

Koordynator marketingu Cenega Poland) nie dokońca wypali ponieważ instrukcja jest w formie *.pdf, a jak on napisał:

"1. Online ? należy zarejestrować grę w serwisie Kompania Graczy (kompania.cenega.pl) za pomocą kodu rejestracyjnego znajdującego się na ostatniej stronie instrukcji."

i nieznalazłem go nigdzie indziej w obrębie czasopisma lub płyty dołączonej do niego.

Może problem rozwiązałoby dodanie do nr seryjnych na stronie właśnie tego z multi do sacreda oraz dodanie działąjącej łatki.

Pozdrawiam ludzi mających podobny problem i licze na szybkie rozwiązanie, bo aż mnie rwie do multi :happy:

A co ten post ma wspólnego z tym tematem? Jak chcesz poruszyć sprawę to załóż nowy temat. Temat zamykam.-m(s)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...