Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinkman

MASA ŚWIETNYCH GIER NA SPRZEDAŻ

Polecane posty

Fallout III jest już raczej niestety niedostępny. Zamówił go sobie Asul i właśnie wysłałem mu numer konta. Proszę więc wybierać z tych gier, które nie są na liście zaznaczone ani kolorem czerwonym, ani też zielonym.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znowu zaktualizowałem listę. Tym razem doszły do mnie pieniążki od Frashoot'a, przez co zaraz wyślę mu S.T.A.L.K.E.R.A.

Przypominam także tym, którzy zamówili gry, a jeszcze nie wpłacili pieniędzy, bo jeśli nie otrzymam ich do poniedziałku dam możliwość ich kupna innym użytkownikom. Zapraszam także innych do zakupów, gry są tanie, więc warto.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia zaoferowałem już innemu użytkownikowi za 45PLN, więc kto pierwszy ten lepszy, niestety.

kubicafan

Ja rozumiem, że zniżyłem i to dość mocno ceny gier, ale to co Ty mi zaoferowałeś to rozumiem że żart? Wydanie bogatsze niż premierowe w idealnym stanie i miałbym sprzedawać za 25PLN? Nie, sorry, nie mogę.

Ja Ci mogę zaoferować i każdemu innemu użytkownikowi razem z przesyłką za 40 złotych, więc?

Pozdrawiam i zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że propozycje przeszły na drugą stronę (u mnie drugą - u was może być już o wiele dalej), postanawiam dodać listę na tą stronę.

!!!Guitar Hero III Legends of Rock PC!!!

tytuł / stan / seria

CD Projekt

MotoGP Ultimate Racing Technology 3 / idealny / eXtra Klasyka neXt

Virtua Tennis 3 / idelany / eXtra Klasyka: XK HIT

Fable: Zapomniane Opowieści / idealny / eXtra Klasyka: XK HIT

ToCA Race Driver 3 / idealny / eXtra Klasyka: XK HIT

SWAT 4: Złota Edycja / idealny / eXtra Klasyka: XK HIT

Test Drive Unlimited / idealny / TopSeller

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords / idealny / TopSeller - ZAMÓWIONY

Supreme Commander / idealny / eXtra Klasyka: XK HIT

The Club / idealny / TopSeller

Frontlines: Fuel of War / idealny / Platynowa Kolekcja

Mass Effect / idealny / Edycja Premierowa

F.E.A.R. Perseus Mandate / idealny / Edycja Premierowa

Unreal Tournament 3 / idealny / Platynowa Kolekcja

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords / nowy / eXtra Gra

CenegaMafia / idealny / Kolekcja Klasyki

Silent Hunter III / idealny / Kolekcja Klasyki

Brothers in Arms Earned in Blood / idealny / Kolekcja Klasyki

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 / idealny / Edycja Premierowa

Max Payne Antologia / idealny / Kolekcja Klasyki - ZAMÓWIONY

Fallout III / idealny / Edycja Premierowa - ZAMÓWIONY

Prince of Persia: Piaski Czasu / idealny / Kolekcja Klasyki

Sid Meier's Pirates! / idealny / Kolekcja Klasyki

Faces Of War / idealny / Kolekcja Klasyki

Kane & Lynch: Dead Man / idealny / Super$eller

Ubisoft

Far Cry 2 / idealny / Edycja Premierowa - ZAMÓWIONY

EA

Need for Spedd Pro Street / idealny / EA Classic

Crysis / idealny / Edycja Premierowa - ZAMÓWIONY

Odpowiedzi na aktualne pytania oczywiście poszły już na PW.Pozdrawiam i zapraszam do zakupów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze, że już do Ciebie doszło. Życzę przyjemnej zabawy :D

Ponadto proszę wszystkich tych, którzy kupili coś ode mnie i spodobała się im transakcja ze mną o postawienie mi odpowiedniego komentarza w tym (Opinia o kupujących i sprzedających) temacie. Z całą pewnością inni moi kontrahenci będę pewniejsi podczas zakupów u mnie :D

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie zauważają, że w innych sklepach trzeba jeszcze zapłacić za przesyłkę, więc to pewnie z tego się bierze :)

Co do płyt. Wszystkie (powtórzę - WSZYSTKIE) są w stanie idealnym. Nie ma jakiejkolwiek wady. Staram się także by osoby, które zamawiają grę z poradnikiem jako osobna książeczka (np. Platynowa Kolekcja) by się nie wysuwała, ale od kiedy paczka wyjdzie do poczty, nie mam już nad nią kontroli, ale widzę że nie ma z tym problemu.

Osobą chętnym już wysłałem numer konta,

Pozdrawiam i zapraszam do kupowania! Jeszcze wiele świetnych gier pozostało!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xswistaqx

Pieniążki dotarły! Jutro z rana wysyłam gry.

Pozdrawiam i zapraszam

EDIT

Takie małe pytanko. Czy byłby ktoś chętny by kupić grę Guitar Hero III: Legends of Rock PC?

I tutaj z góry mówię, że pudełko (to duże) jest troszeczkę rozwalone, ale tylko troszkę (jeśli będą chętni wstawię fotki), a także jeden większy problem. Nie działa wajcha. Tzn. nie ma reakcji związanej z nią w grze do jakiej została przewidziana. Nie mam czasu by odsyłać ją do gwarancji (i tutaj z góry mówię - nie ma żadnych problemów z gwarancją, dodaję paragon więc jest git). Nie przeszkadza to jednak w ogóle w grze (co prawda nie pozwala odeprzeć ataku Whammy, ale i to da się obejść). Oczywiście jak u mnie w standardzie bywa - full komplet, płyta ideał, pasek, naklejki (niewykorzystane).

Mówię szczerze jakie ma wady kontroler, aby później nie było reklamacji i niezadowolonych użytkowników. Staram się sprzedawać uczciwie i tak robię także teraz. Gra jest już chyba niedostępna nigdzie - RARYTAS!

Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub propozycje kupna to proszę o wiadomości na PW/GG/maila.

Z góry dziękuję za zainteresowanie,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...