Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinkman

MASA ŚWIETNYCH GIER NA SPRZEDAŻ

Polecane posty

Witam,

Odświeżyłem listę i usunąłem wpisy od gier, które jednak zostały zignorowane przez osoby nimi wcześniej zainteresowanymi. Jest to ostatnia szansa na kupno tych wspaniałych gier po tak niskich cenach. Jeśli do czwartku popołudnia nie będzie nowych ofert, kategorycznie zamykam temat (znaczy się jakiś moderator na moją prośbę zamknie :)).

Pozdrawiam i zapraszam do zakupów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci 50PLN razem z przesyłką (możliwość omówienia ceny, jeśli taka Ci nie pasuje). Gry są oczywiście w stanie idealnym, full komplet. Jeśli zainteresowany podeślij dane adresowe na PW, a wyślę Ci numer konta.

Zapraszam także innych do zakupów,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile za podanego jako chyba gwiazdke kolekcji Guitar Hero ja jestem skłonny dać 50zł nie znam się na wycenie więc nie wiem czy to dobra cena oczywiście musi być z tą grą cała reszta gitara poradnik. Jeśli ta cena jest zła podaj swoja a zobacze czy mnie bedzie stac.

PS. Jako mój plus policz sobie ze zawsze moge dzieki tej grze takza zainteresowac sie tym hobby ;)

PSS. czy wogóle możliwy byłby odbiór osobisty we Wrocku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc od końca. Odbiór osobisty odpada. Dzięki tej grze sam wpadłem w nałóg grania na gitarze, więc nie jesteś sam :D

Gra jest kompletna, ale za tą cenę co Ty podałeś to nie wiem, mogę Ci sam karton wysłać :)

Sam tak celowałem w około 200PLN, bo wiadomo - gra jest nieziemsko grywalna, niedostępna już raczej w żadnych sklepie.

Bardzo proszę o kupowanie gier. Ceny są niskie, a jak widać po komentarzach, po zakupach u mnie o jakimkolwiek rozczarowaniu nie może być mowy.

Zapraszam i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak będzie? Jest jeszcze ktoś chętny? Jeśli nie to jutro jak tylko wejdę na komputer i nie znajdę ani na PW, w tym temacie, ani nawet na GG żadnej poważnej, konkretnej propozycji, to poproszę którego z moderatorów o zamknięcie tego tematu.

Pozdrawiam i zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tak jak mówiłem, tak robię - temat będzie zamknięty, tak więc wszystkie oferty są już nieaktualne. Dziękuje wszystkim za zainteresowanie się moją ofertą, a szczególnie tym, którzy z niej skorzystali :D

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...