Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cdrozmiar

Rozwiązany: Asus 8800GTS TOP + Monitor 20/22'' Samsung

Polecane posty

Mam pytanko, szykuję się do kupna monitora o większej matrycy czyli mam tu na myśli dwa modele monitorów 20''SAMSUNG SM2033SW oraz SAMSUNG 22" SM2233BW, który miał również swoją recenzję w poprzednim numerze cda...moje pytanie brzmi czy moja grafa, która liczy już sobie niecały rok Asus 8800 GTS TOP wytrzyma zmianę monitora i zachowa się płynność gry oraz czy nie będzie przez to diametralnego spadku fps-ów???

Dlatego teraz mam dylemat czy kupić 20'' i mieć mniejszą rozdzielczość czy od razu zakupić wspomniany wyżej 22'' i bardziej bać się o moją kartę... zaznaczam, ze na tą chwilę nie zamierzam kupować nowej grafy... proszę o poradę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mogę spróbować z tym 22 calowym Samsungiem??? Ponieważ boję się dalszych "powikłań" gdyby coś nie poszło, choć przejrzałem sporo wykresów jak moja karta spisuje się z większymi rozdzielczościami i spadek fps-ów jest duży gdy działa tak jak wspomniał Gi3r3k z rozdzielczościami FullHD...

A powiedzcie mi w wielu grach ta rozdzielczość hula, żeby potem się nie okazało, że w co drugiej grze mam poważne problemy z płynnością?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że poczekam to nie jest zakup pod wpływem chwili, choć z tego co mówicie i z tego co również sam wywnioskowałem, lepiej chyba będzie zakupić tą 20'' skoro potem mam się martwić o płynność a chyba różnicy bardzo wielkiej nie ma tak sądzę.

P.S. Gi3r3k o co chodzi z tym "AA"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobna karte (8800GTS 512MB Gigabyte'a) i 22'' calowy monitor (tez Samsung wlasnie). Reszta to C2D 8400 @3,6GHz i 3GB RAM DDR2. Wszystkie gry chodza mi plynnie na najwyzszych detalach (AA ustawiam tylko najczesciej na x2 bo n wyzszych i tak roznicy nie widac) w rozdzielczosci 1680x1050 nawet bez podkrecania procesora. Wyjatek to GTA IV, ale tez nie jest zle. Mysle, ze smialo mozesz kupowac 22'' monitor.

Jesli to sie przyda do jakigos porownania z twoim kompem to moj w 3DMark 2006 na WinXP wyciaga 14000 punktow z groszami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszystkie wasze porady naprawdę mi pomogły w wyborze, ale ja wiedziałem czym jest Anty Aliasign tylko tego skrótu nie obczaiłem, powiem szczerze, że i tak nigdy nie używam AA jak już to na x2 tak jak ty Kalten, więc z tym nie będzie kłopotów, dodam, że ja również mam 3gb ramu ddr2 Kingstone-a a procka wymieniam na PHENOM II X3 710 więc powinno być tak jak mówisz wszystko oki ;) jeszcze raz ogromne dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...