Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudy12

Rozwiązany: Sacred - Miecz i tarcza

Polecane posty

Witam. Gram sobie w Sacred z covera CD-Action. Ogólnie jest fajnie, ale znalazłem tarczę (jakąś zniszczoną jadeitową, czy jakoś tak) i w żaden sposób nie mogę jej założyć tak, by mieć ją w lewej ręce i tym samym nie chować miecza w prawej.

Próbowałem przenieść ją na ikonę miecza (pod klawiszem 1) ale miecz się chowa i moja postać trzyma tylko tarczę.

Próbowałem też włożyć ją w slot na drugą broń (pod klawiszem 2) ale mogę tylko zmieniać, albo miecz albo tarcza.

Pomóżcie. :P

I może jeszcze taki jeden mniejszy problem, żeby nie zakładać nowego tematu.

Da się jakkolwiek zmienić ustawienia klawiszy w grze? W opcjach nie ma takiej opcji (:laugh:), może da się przez edytowanie jakiegoś pliku? Sam nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudy 12 A masz rozwiniętą umiejętność "walka na dwie bronie"? Bo z tego co pamiętam trzeba się tego nauczyć, żeby móc posługiwać się dwoma broniami jednoręcznymi lub bronią jednoręczną i tarczą (choć szczerze mówiąc w ogóle nie korzystałem nigdy z tarczy, zawsze miałem dwie bronie jednoręczne).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, rzeczywiście. Wcale nie pomyślałem o tym by był potrzebny jakiś talent do trzymania tarczy wraz z bronią.

A miecza świetlnego jeszcze nie zebrałem, choć o nim czytałem. I tak wydaje mi się, że nawet nie mam co go szukać bo mam dopiero 3 lub 4 lvl. :)

Dzięki wszystkim za pomoc. :)

Temat można by było zamknąć, ale chciałbym się jeszcze dowiedzieć co z tym sterowaniem. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie do zamkniecia, bo nagadano Ci bzdur. Do noszenia tarcz nie potrzeba żadnego talentu.

Spróbuj położyc tą tarcze bardziej z prawej strony ikony broni. Jak ją bierzesz do ręki, to ta własciwa częśc bedzie swiecila na zielono.

No, i musisz uzywac broni jednorecznej. Przeczytaj opis miecza, czy nie jest przypadkiem dwuręczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...