Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Seria Gothic(której jestem wielkim fanem) ale tylko do Gothic 3:Zmierzch Bogów.Co do Gothic 1, 2, 3 to urzekły mnie te gry fajnym bohaterem, postaciami, bardzo dobrą i wciągającą fabułą, klimatem, zadaniami, poziomem trudności i światem.Gothic 3:Zmierzch Bogów no cóż rzeczywiście niewypał ale jest w nim coś takiego że chce się grać.

Fable:Zapomniane Opowieści-Wspaniały świat, system moralności, ciekawa fabuła, równie ciekawe zadania i ogólnie gra której się tak jak Gothica się nie zapomina.

Mafia-po obejrzeniu Ojca Chrzestnego ta gra stała się interaktywną przygodą mafijną.Streszczę to w kilku słowach FABUŁA, KLIMAT(Ojca Chrzestnego), BOHATEROWIE i wiele innych rzeczy.W Mafię II grałem u kolegi więc nie bardzo mogę ją tu wpisać ale kiedy wymienię kartę i proca to kupuje ją od razu.Mafię II streścić mogę tak samo jak Mafię I.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę, że UFO- będzie też w nowej szacie. Jakby nie było, jest to gra dla wielu kultowa (dla mnie też-Amiga rulez). No, ale zobaczymy. Jak pamiętam, wszystkie reaktywacje źle się kończą.

Zgłaszam tylko, że usunąłem posta, który powielił się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to Fable: Zapomniane Opowieści oraz League of legends w skrócie LoL.Mimo, że ma dopiero niecałe 2 lata na karku,grałem w niej około 1100 meczy :] , a co do Fable, to za niesamowity klimat baśni i nie widziałem lepszego rpg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newerwinter Nights - grafika choć prezentuje się już marnawo, dalej ma dla mnie to coś wciągającego. Świetna i dość rozbudowana fabuła, ciekawe questy, b.dobre dialogi oraz dubbing oraz dodatki i mody sprawiają, iż ta gra staje się dla nieśmiertelna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie już zostały wymienione, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś nie zna Mario :) Do tego inne hity rodem z pegasusa - Contra, Castelvania, Goal3. Na PC paradoksalnie niewiele jest gier tego pokroju, owszem - 10 lat przetrwają, ale tytułów jak Heroes 3, czy Starcraft już się raczej nie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za dużo znam takich niezniszczalnych gier, żeby je tutaj wszystkie wymienić, ale z pewnością będzie to: Heroes III, Fable:The lost chapters, The Elder Scrolls III Morrowind, WoW, Gothic 1 i 2 (Trójka była za łatwa, na początku gry popłynąłem do tego dużego miasta na pustyni i zostałem mistrzem areny), Fallout 1 i 2, Diablo 2, Baldurs Gate 1 i 2, Mortal Kombat 4 (całe dnie grałem z bratem we dwóch na jednym kompie), Minecraft(pomimo tego, że jest nową grą, na pewno się tak szybko nie zestarzeje), Wolfenstein Return to Castle i jeszcze kilkanaście innych gier :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jednego tytułu, musiałbym wymienić przynajmniej kilka. Pozwolę sobie wymienić trzy:

Call of Duty 2

- przeszedłem ją na wszystkie możliwe sposoby, kilkakrotnie, na wszystkich poziomach, różnymi ścieżkami (mimo liniowości).

- korzystałem ze wszystkich możliwych rodzajów broni, posyłając do piachu wielu Niemców

- Znam niemal na pamięć wszystkie dialogi w grze, zwłaszcza z lądowania w Normandii

- znam chyba wszystkie dostępne w grze rodzaje broni

- multiplayer jest epicki

- po prostu kocham tą grę

Robin Hood: Legenda Sherwood

- świetna fabuła

- temat - któż nie zna Robin Hooda?

- pierońsko wciąga - mógłbym spędzić wiele godzin przy tej grze

- mam ją na dysku starego peceta od jakichś 8 lat (o ile się nie mylę), nigdy nie usunąłem

- rozegrana na dziesiątki sposobów, często sztucznie przedłużałem rozgrywkę, żeby rozegrać więcej mini misji

Lego Rock Raiders

- pierwsza gra kupiona za własne pieniądze

- świat LEGO

- trudne, wymagające myślenia misje

- wspaniała zabawa po wielu latach klik!

- wszystkie misje rozegrane na wiele sposobów, rozwiercone wszystkie ściany, zebrane wszystkie surowce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że najbardziej niezniszczalnymi seriami są

-Seria Gothic (od 1 do 3 - czwórka to inna bajka) głównie ze względów fabularnych gdzie głównie spotykamy się z orkami w 2 i 3.

-Seria CoD - niesamowite gry wojenne dające dość dużo walki :P

-Seria Unreal - Najbardziej "nierealna" strzelanka jaką znam która daje porządną dawkę rozwałki.

-Gry wydawnictwa BioWare - jak dotąd gram, nie spotkałem się tak dużą frajdą w graniu Mass Effecta lub też Dragon Age Początek jak przy innym studiu (nie licząc Piranha Bytes - twórcy gothica). Bardzo dobra fabuła, niesamowita grafika i grywalność. W skrócie: Cud,Miód i Orzeszki

Do rankingu mogę też doliczyć Wiedźmina 1,Obliviona,Mesjasza Ciemności jednak przy nich nic nie wymyślę bo grałem w nie dość dawno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezniszczalne gry to:

Return to Castle Wolfenstein(Pierwsza strzelanina w jaką grałem na Pc i nadal mi się podoba przeszedłem ją chyba 6 razy albo nawet więcej.

Oczywiście Gothic(1,2 noc kruka) (trzecia część to już nie to samo nie wspominająć zb i arcania gothic 4)

Tu się możecie śmiać crash bandicoot(wszystkie części oprócz bash) na psx moja ulubiona gra zręcznościowa specjalnie dla niej ściągnąłem emulator

Doom 1,2,3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się pomiędzy kilkoma tytułami, ale...

"I was born eighty-seven years ago. For fifty-five years, i ruled as Tamriel's Emperor. And for all these years, i've never been the ruler, of my own dreams. I have seen the Gates of Oblivion, beyond which no waking eye may see. Behold, in Darkness a Doom sweeps the land. This is the 27th of Last Seed; the Year of Akatosh 433. These are the closing days of the 3rd Era, and the final hours of my life."

Piszę ten tekst z pamięci, tyle razy grałem w tą grę, tyle razy grałem od nowa, tylko szkoda że taka krótka, i mniejszy świat niż w poprzedniej części... All hail... The Elder Scrolls IV: Oblivion!

Większość osób twierdzi że to Morrowind jest lepszy, i pewno myślicie że to jego powinienem tu wpisać. Też o tym myślałem, ale przypomniałem sobie ile godzin spędzałem w Cyrodill, te biegi z łukiem przez zielone lasy, Pieczęcie Otchłani, Daedry a przede wszystkim soundtrack. W Morrowinda grałem o wiele mniej niż w Obliviona, nawet nie przeszedłem, ale z pewnością dałbym go na drugim miejscu gdyby temat ten nie było o tej jedynej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie gra. a cała seria- Total War.

Nie wiem jak dzisiaj wyglądałby gatunek RTSów bez Shoguna, Medievala i Rome... Te "nowsze" części wprowadzają teraz kosmetyczne zmiany w rozgrywce i coraz to lepszą grafikę. Jak dla mnie powinni teraz "dopieszczać" to co osiągnęli w Shogunie 2- czyli animacje po prostu rządzą, a grafika jest lepsza niż w niejednym "średniobudżetowym" FPSie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...