Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

Heroes 3 to gra która nigdy, ale przenigdy mi się nie znudzi. Gra dopracowana dla mnie pod każdym względem, a przy takiej szacie graficznej jaką ma ten tytuł nigdy się nie zestarzeje.

Rise of Nations bardzo prosta, lecz satysfakcjonująca strategia która, co jakiś czas ląduje na dysku.

Na konsole za to: MGS (cała seria), Tekken (3 i 5)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość sagitarius857

Gothic 1,2 i 3.

Plusy:

- Fabuła

- mapa gry w inventory (g1 i 2)

- G1 - szkic Grahama :)

W G3 nie było bossa na koniec, ani wyprawy z przyjaciółmi :(

Frakcje też były o d''' rozbić.

NOLF 1 i 2 nie ma sequeli, a gry te wymiatają

Plusy:

- najlepsza gra o agencie bez Bonda.

- muzyka

- humor

- lata 60'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. CoD 1,2,4, World at War, MW2, BO wszystkie po ok. 7-8 razy :tongue:

2. Gothic 1,2,3 odpowiednio 4,3,3 razy

3. Cultures 1,2 ok. 4-5 razy

4. Wyprawa na Północ 3 razy

5.Soldiers,Outfront,Faces of War, Men Of War - zawsze do nich chętnie wracam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worms Armageddon.

Nie wiedziałem że strategia turowa może tak zassać.Gram w robaki od 2005 roku(czyli 6 lat).I nie zamierzam przestać.Każdy kolejny mecz na worm necie to nowe doznania,uczucia i doświadczenie.Nie wiem na ilu schematach w życiu grałem,ale każdy dawał mi nie mało radochy i chciałem do niego wracać.Ja aktualnie gram w wielu rozmaitych ligach już nie liczę w ilu grałem.

Nie jestem graczem który myśli że gdy gra na normalu jest kimś ja czerpie z tej gry coś o wiele większego.Shopper,Ropperace,Team17 i inne ulubione schematy.Także mapki są w tej grze niezwykle NUDNE.Oczywiście po kilku latach ta gra ma prawo mi to robić więc projektuje własne.

To chyba wystarczające argumenty.

Pozdrawia Simon21!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Devil May Cry 4 - Gra jest boska, i nie jest nawet wymagana znajomość poprzednich części, do tego akcja i fabuła na pioziomie doskonałym!

2.Mass Effect 1 - Gra jest epicka, nie dość, że połączenie niecodziennych gier, to jeszcze epicka fabuła

3.Sam & Max - Sezon 1 - dubbing jest genialny, tak jak żarty :D

4.Sonic Heroes - Pierwsza gra z moim ulubionym jeżem :D gra na płycie, jest porysowana od 4 letniego grania nonstop, dlatego mam sentyment :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Super Mario 64

Mario Kart 64

Warcraft III + Frozen Throne

Starcraft

Worms Armageddon

Duke Nukem: Manhattan Project

Mortal Kombat 4

PES 6

Heroes of Might & Magic III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trochę tych gier jest...A więc: Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie, GTA San Andreas, Mass Effect 1 i 2, Dragon Age, Gothic 3, Trackmania (każda część) i może jeszcze The Movies :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to są :

PC- Fahrenheit-najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem.Przechodze ją chyba 5 raz.10/10

PS3- Mirror's Edge-wreszcie gra która jest inna od fps'ów więcej biegania mniej strzelania 9/10

PSP-Tenchu Shadow Assasin's-uwielbiam takie gry skradam się i nagle go z miecza.9+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operation Flashpoint Cold War Crisis - najlepsza taktyczna symulacja wojny ever. Posiada bardzo dużo modów, a skomplikowana historia przykuwa uwagę. Filmiki to mistrzowstwo świata. "Nie ma nic piękniejszego od szarży czterech T-80U na pozycje wroga w multi" ~ by DUST DEVIL.

BioShock (seria) - Klimat, fabuła, grafika, gameplay - cud, miód i malina. Nigdy nie grałem w nic tak pięknego i spójnego. Gra-legenda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...