Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -ender-

Najlepsi recenzenci

Polecane posty

hm... szczerze mowiac 'piszac' :P to nie zwracam uwagi na to, kto jest autorem danej recenzji... po prostu dla mnie maja one taki sam klimat, nie widze zadnej roznicy... moim zdaniem to dobrze... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim faworytem jest ghost, podobala mi sie recenzja GTA3 i bardzo zapadla w pamiec 8)

Nie no swietnie, tylko ze recenzje pisal Shadow Knight, czy jak tam, czy cappo di tutti capio, kiedys Anakha, obecnie Allor, czy cos takiego :) ale na pewno nie ghost :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym SMG na prezydenta to żartuję. Miałby wszystko i by na wszystkich warczał. No. Moim ulubionym recenzentem jest SMUGGLER, ponieważ jest moim idolem. Wzoruję się na jego chamstwie i wypowiedziach, a deathmetal mam we krwii! :twisted:

Najpierw mnie oświeć, pod jaką ksywką pisze te recenzje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mnie oświeć, pod jaką ksywką pisze te recenzje...

i tu jest problem... SMG chce najbardziej sie ukryc z calej redakcji... Niektorych to wkurza, czego dowodem sa listy o tym,ze tak naprawde go nie ma itp :D Tylko dziwi mi to zmienianie xywek przy pisaniu recenzji.... a moze recek wogole nie pisze??? :D:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... wszystkich lubię, tylko jednych troszkę więcej :)

Troszkę więcej lubiani recenzenci:

:arrow: Blek Ajwen - jego recenzje mają to "coś"

:arrow: Hut - Widać, że recenzent się wie o czym pisze

:arrow: EMG - tu niespodzianka! :P Lubie jego "aluzyjność"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość van Lucaas

Ja uwilbiam Smugglera za to, że tworzy klimat AR , EGM'a za jego wedzę Pepina Krootkiego - za ksywkę, Allora i CormaC'a za teksty, a Qn'ika za to, że żyje :lol:

Ave redaction Cdaction. Morituri te salutant

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PsyCho SzpIEg

Mi osobiście najlepiej czyta się recki Qni'ka. Lubię jego texty bo pisze konkretnie i jasno.

...EGM też jest niezły w swoim fachu :) Wogle wszyscy recenzenci w CDA są wporzo ale ci dwaj to elita elit. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior

Ulubiony of koz Eld :D do tej pory głównie dlatego że jemu recenzje troszke wisiały, lał wode aby zaliczyć ilość stron i dostać kase, ostatnio coś mniej narzeka(czyżby podwyżka???) i jego recki tracą klimat ;) podzielam zdanie Kolusa że Eugeniusz Siekiera(fajna xywa :D ) pisze gorzej troszeczke od innych... nie czuje klimatu CDA, ale mam nadzieje że to tylko kwestia czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz Siekiera(fajna xywa :D ) pisze gorzej troszeczke od innych... nie czuje klimatu CDA

A co to znaczy nie czuje klimatu CDA? Pytam, bo wkurza mnie takie nic nie znaczące gadanie. Po czym poznajesz, że ktoś nie czuje klimatu? Bo ja nie rozumiem. Każdy ma swój styl, warsztat, itd. Jedni piszą lepiej, inni słabiej - ale co to ma do klimatu pisma? Pojęcia nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym recenzentem jest jest Eld. Potrafi zjechać grę pisząc jaka to ona jest wspaniała :twisted: (patrz: Beyond Normady - assignment Berlin/kaszanka/02.2004). Świetnie piszą też Mac Abra i EGM. Ich recki są ciekawe i rzeczowe. Tekstów tych dwóch osobników :) się nie czyta - je się wchłania :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior
Eugeniusz Siekiera(fajna xywa :D ) pisze gorzej troszeczke od innych... nie czuje klimatu CDA

A co to znaczy nie czuje klimatu CDA? Pytam, bo wkurza mnie takie nic nie znaczące gadanie. Po czym poznajesz, że ktoś nie czuje klimatu? Bo ja nie rozumiem. Każdy ma swój styl, warsztat, itd. Jedni piszą lepiej, inni słabiej - ale co to ma do klimatu pisma? Pojęcia nie mam.

Poczytaj kilka recenzji Elda czy MacAbry, i porównaj, recki Eugeniusza są nieco sztywne (vide Silent Hill 3, ale to był temat numeru). W kwietniowym numerze troszke sie rozkręca(kaszanka zone), i widać różnice między niemal debiutanckim Silent Hillem a Poldek Driverem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj kilka recenzji Elda czy MacAbry, i porównaj, recki Eugeniusza są nieco sztywne (vide Silent Hill 3, ale to był temat numeru). W kwietniowym numerze troszke sie rozkręca(kaszanka zone), i widać różnice między niemal debiutanckim Silent Hillem a Poldek Driverem...

Po 1, to jego debiut był niemal rok temu, a nie w lutym. A po 2, jeśli twoim zdaniem temat nr o Silent Hill jest sztywny i nie ma klimatu, natomiast przebija go stosunkowo słaby txt z kaszanki, to nie mam pytań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj kilka recenzji Elda czy MacAbry, i porównaj, recki Eugeniusza są nieco sztywne (vide Silent Hill 3, ale to był temat numeru). W kwietniowym numerze troszke sie rozkręca(kaszanka zone), i widać różnice między niemal debiutanckim Silent Hillem a Poldek Driverem...

Nie powinnam psuć zabawy DIONowi, ale nie mogę patrzeć jak Cię tak męczy :D Przecież nasz forumowy DION to Eugeniusz Siekiera... :] Poza tym jego recki są dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior

:shock: naprawde? :oops: jeśli tak, to sory DION, meaculpa :oops:

A jeszcze co do recki to chodzi nie o format gry, tylko o recenzje, styl, poziom "wyluzowania", Poldek był o wiele bardziej "pewnie" napisany, niż Silent Hill...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: naprawde? :oops: jeśli tak, to sory DION, meaculpa :oops:

A jeszcze co do recki to chodzi nie o format gry, tylko o recenzje, styl, poziom "wyluzowania", Poldek był o wiele bardziej "pewnie" napisany, niż Silent Hill...

Nie musisz przepraszać, nie obchodzi mnie, czy lubisz moje teksty, czy nie. Po prostu nie rozumiem twojego poczucia smaku. Nad SH siedziałem 3 tygodnie. Reckę Poldka napisałem w godzinę. Klasa różniąca obydwa teksty jest ogromna (i to nie tylko moje zdanie). Wiem, że gusta są różne, ale po prostu nie rozumiem jak może podobać ci się bardziej recka jakiegoś poldka, która z zamierzenia była krótka, płytka, ironiczna i przede wszystkim banalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...