Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robus2000

Rozwiązany: Mage Knight Apocalypse - boss Lord Katalkus

Polecane posty

witam

Myślę, że już daleko doszedłem w tej fajnej gierce (mimo że często mi się wywala do win xp). Chciałbym zobaczyć końcówkę. Jednak nie wiem jak 'rozwalić' tego Lorda Katalkusa w świątyni. Cały mój zespół wraz z moim bohaterem b.szybko ginie i nie pomagają takie medykamenty jak: ochrona od śmierci, i.t.d. Ma ktoś jakiś pomysł, doszedł ktoś tak daleko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pozałatwiaj kapłanów dookoła. Zatłucz po dwóch i zdezaktywować przełączniki za nimi. Musisz to zrobić szybko - bowiem szybko się odradzają. Kiedy się z tym uporasz Lord Kaktus pozostanie bez ochrony. Możesz spokojnie się z nim zmierzyć, bo wszystkie potworasy naokoło poznikają a on sam jest leszczem. Jak go załatwisz... hmm... to jeszcze nie koniec. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pozałatwiaj kapłanów dookoła. Zatłucz po dwóch i zdezaktywować przełączniki za nimi. Musisz to zrobić szybko - bowiem szybko się odradzają. Kiedy się z tym uporasz Lord Kaktus pozostanie bez ochrony. Możesz spokojnie się z nim zmierzyć, bo wszystkie potworasy naokoło poznikają a on sam jest leszczem. Jak go załatwisz... hmm... to jeszcze nie koniec. :tongue:

witaj

Dzięki za odzew Naseilen. Ta sprawa z tymi wyłącznikami była już opanowana wcześniej, tych wyłączników już nie ma. Sytuacja wygląda tak, został lord Katalus, duży smok, i kapłani(po dwóch). Wyeliminowałem smoka, kapłanów i został sam Kaktus a i tak nie potrafię go ''przejść'' bo prędzej czy później mój bohater ginie. Więc są jakieś pomysły, propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie Smoczydło pojawiło się dopiero po eliminacji Lorda Kaktusa. Niestety, po załatwieniu smoczyska gra zamarła - nie pojawiło się nic - ani scenka, ani animka - sugerującego ukończenie gry. Bardzo możliwe, że ostatni rozdział jest nadzwyczaj zabugowany.

Wybacz, chyba będziesz musiał poczekać na pomoc kogoś, kto miał problem podobny do Twojego.

Może po prostu wczytaj save sprzed rozdziału finałowego i spróbuj jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem konto na tym forum żeby móc wam pomóc gdyż też się męczyłem z Katalkusem ale w końcu go pokonałem :) Na wstępie powiem że gra ma sporo bugów. Jednym z nich jest ostatnia bitwa. W momencie gdy zabije się smoka to lord Katalkus dostaje moc smoka. Nie ma zaczenia czy lorda wcześniej się zabiło czy nie. Nie wiadomo jak ale jakimś cudem jest znowu i robi się naprawdę twardy :] Ma bardzo dobre leczenie i jakiś silny promień który od razu zabija. Rozwaliłem go wampirzycą przy pomocy wysysania życia. Trochę też uciekałem gdy mnie gonił a reszta drużyny czasami go w tym momencie biła. Czasami bo częściej stała i się patrzyła tylko. Nie pokonałem go od razu. Katalkus zabił mnie ze 4 razy ale za każdym razem szybko biegłem do niego i nie nadążał z leczeniem. Po zabiciu go nie ma żadnego filmiku. Można zobaczyć spis autorów lub zacząć gre od nowa.

link do bitwy

zakonczenie

"filmik"

A więc zabicie go jest możliwe. Życzę powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu znowu zagrałem w tą grę i przeszedłem ją krasnuledem. Było o wiele łatwiej. Co dziwne ostatnia bitwa trochę inaczej wygląda. Tym razem po zabiciu Katalkusa smok się robił bardzo twardy i to on był głównym przeciwnikiem nie lord. Dodam jeszcze że miałem aktualnego patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...