Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mojak

Promocyjne kody do Battlefield Heroes w CD-A?

Polecane posty

a gdzie by tam, rozumiem jakby nie wiedzieli ale ludzie pisali o tym do nich a oni nic nawet się nie odezwą nie wytłumaczą czemu nie mogą takich kodów zamieścić. Jak widać nasze czasopisma ( w sumie to poza CDA nie ma jakichś tak dobrych )nie zrównały się ze standardami zachodnimi no ale tu polska i nic na to nie da się poradzić a itemków szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądamy wyjaśnień (i o ile można kodów)!

A niby czemu? Coś obiecywaliśmy? Może gdzieś napomknęliśmy? Wiec co mamy wyjaśniać? Że ktoś sobie coś wymyślił i my mamy z wywieszonym jęzorem lecieć i to załatwiać? Mamy wyjaśniać każdą bzdurę jaką ktoś napisze na forum? I jeszcze żądacie. Proponuję zażyć coś na wstrzymanie a nie gorączkować się kompletnie bez powodu.

Robicie awanturę o coś, o czym nawet nie wspominaliśmy. Może jeszcze żądajcie, żebyśmy karty graficzne dawali do pisma.

Jak będzie taka możliwość to załatwimy, a póki co odpowiedź brzmi:

Nie ma i nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Heh, nadzieje prysły, niestety. :(

Panie adminie @Ghost - wyjaśnienia powinny być w sensie... hmm... Może będzie prościej jak uformuję poprawne pytanie : "Czemu największe (i najlepsze!) czasopismo dla graczy (nie o grach) w Polsce nie daje kluczy na limitowane ubrania do gry Battlefield : Heroes, gdy tymczasem robią to inne magazyny w Wielkiej Brytanii czy Niemczech? Przecież to jest największe pismo o grach w Polsce! Dajecie kody do Speedball2, czemu więc nie do BF: H?"

Nie czytałem nigdy żadnego zachodniego czasopisma dla graczy, ale mam nadzieję, że CDA jest od nich dużo lepszy. Utwierdźcie mnie i wszystkich innych czytelników, że to prawda. Że CDA jest lepsze od zachodnich pism! Nie dajcie się pobić imperialistom! (nie no, ostatnie zdanie to już żart :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na skalę piractwa, a przez to nadal niezbyt duży rynek legalnych wersji (choć na szczęście co roku rosnący) powoduje, że niektórzy zachodni producenci nie uważają Polski za rynek o który należy walczyć i załatwienie pewnych rzeczy jest o wiele cięższe niż np. w Niemczech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Więc ostateczny wniosek : nie dostaniemy kodów, bo piractwo w Polsce jest za duże, a rynek gier za mały. :(

Trza poprosić Wanię by się teraz zajął piratami (Anty-fanów już wybił.:D).

Więc EA ma nas gdzieś tak? No, to już chyba nie kupię tych Simsów... :D

Ale czy to takie trudne? CDA wiele razy nas zaskakiwało, może tym razem również nam zrobi niespodziankę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa a najgorsze, że przez takich ludzi ludzie uczciwi, którzy kupują gry czują się pokrzywdzeni w stosunku do graczy z zagranicy, którzy są traktowani poważnie. A ciężko cokolwiek z tym teraz zrobić bo to już się rozpowszechniło i stało łatwo dostępne, więc ja nie wiem jak ( jeżeli ktokolwiek zająłby się tępieniem piractwa na poważnie ) ten ktoś miałby zamiar to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

@karpiu141 - Eee... tak w ogóle po co zacząłeś ten temat? Przecież chyba wiadomo, że to forum nie jest dla piratów. Chyba tylko jakiś idiota napisał by tutaj, że "[beep]piraci, ja kupuje same orginały.", a w rzeczywistości jest piratem, tylko dwie-trzy gry to oryginały. No daj spokój... Przecież jeśli nawet pirat to nie wypowiadałby się w tym temacie jeśli jest inteligentny (przynajmniej choć trochę. :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nadzieje prysły, niestety. :(

Panie adminie @Ghost - wyjaśnienia powinny być w sensie... hmm... Może będzie prościej jak uformuję poprawne pytanie : "Czemu największe (i najlepsze!) czasopismo dla graczy (nie o grach) w Polsce nie daje kluczy na limitowane ubrania do gry Battlefield : Heroes, gdy tymczasem robią to inne magazyny w Wielkiej Brytanii czy Niemczech? Przecież to jest największe pismo o grach w Polsce! Dajecie kody do Speedball2, czemu więc nie do BF: H?"

Nie czytałem nigdy żadnego zachodniego czasopisma dla graczy, ale mam nadzieję, że CDA jest od nich dużo lepszy. Utwierdźcie mnie i wszystkich innych czytelników, że to prawda. Że CDA jest lepsze od zachodnich pism! Nie dajcie się pobić imperialistom! (nie no, ostatnie zdanie to już żart :) ).

No no niezły z Ciebie szantażysta, nie powiem.;) Niby dobrze ze walczycie o swoje, ale z drugiej strony ta walka wygląda troche tak, jakby dziecko mówiło rodzicom "Mamo mamo a rodzice Ziutka kupują mu nowy komputer mini lamborghini i kilo owsa! Ja myślę, że wy jesteście od nich lepsi, więc utwierdźcie mnie w tym przekonaniu i kupcie mi więcej albo się super hiper postarajcie". Wiecie, nic do nikogo nie mam, ale może trochę delikatniej, agresorzy!:P Bo w niektórych miejscach na forum zauważam, że zaczyna się wkradać chamstwo, i niektórzy traktują redaktorów jak jakichś swoich służących więc... spokojniej:)

Dziękuje.

Wyraziłem moje zdanie.

Pozdrawiam.

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

@Czop - Ja tam chamem nie jestem. Ale potrafię wywalczyć coś co chcę. "Chcę" w tym przypadku oznacza, że fajnie by było jakby było (dziwnie wyszło...), ale jak nie ma to szkoda.

@karpiu - Zamiast przedstawić kontrargumenty ten mi "ale mnie denerwuje takie pieprzenie głupot". Bez komentarza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Frashoot ja Cię chamem nie nazwałem (pisałem ogólnie, że gdzieniegdzie się trafia a nie w tym konkretnym przypadku). Ciebie nazwałem szantażystą;P Dobrze, że Twoje intencje były właśnie takie jak napisałeś, tylko że ja mówiłem o wykonaniu, że można pisać delikatniej, jakoś tak... grzeczniej załatwiać wszystkie sprawy (szczególnie, że my na forum jesteśmy gośćmi, mimo, że głownie istnieje dzięki nam:)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kodów i zapewne nie będzie - przykre doświadczenie, jednak Ciężko,

jeśli ma iść o rozczarowanie, bo bądź co bądź cały czas byłem świadom tego,

że kodów może nie być.

Pytanie tylko jedno: Battlefield: Heroes to gra do pobrania za darmo, jak więc rozszerzyć może się tutaj piractwo?

Gra uruchamiana jest przez (bądź co bądź, pomysłowy!) skrypt umieszczony na stronie głównej - piractwo tutaj się nie wedrze. Już prędzej o natrętnych cheaterów, z którymi poradzić sobie nie potrafią.

Jeżeli więc cheaterzy panują na serwerach, to skąd tekst o "zbyt dużym piractwie w Polsce, przez co kodów w kraju nie wydamy"?

Co ma piernik do wiatraka? Co ma cheater do pirata? :(

@Frashoot

Mam rozumieć, że chodzi o konsekwencje piracenia innych ich produktów?

No cóż... mamy za swoje (cudze?)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

To, że mowa jest tutaj o ogólnym piractwie a nie o konkretnej grze. Tym bardziej, że to właśnie gry EA są najbardziej piracone (Sims3...) i dlatego ta firma nie chce nam udostępnić tych kodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...