Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raveren

Rozwiązany: Sacred Gold. Problem z multi.

Polecane posty

Witam.

Podobnie jak miesiąc temu z Mage Knight Apocalypse, nie widzę możliwości zagrania w multi. Czytałem coś o instalowaniu patcha 2.28 (Underworld) z oficjalnej strony, więc sciagnalem go. Pojawił się jednak problem - patch nie widzi, że jest zainstalowana gra. Krzycy coś o tym aby zainstalować grę przed uruchomieniem patcha. Oczywiście gra jest zainstalowana, żeby nie było. Dlatego proszę o pomoc, kogoś kto wie jak się z tym problemem uporać.

BTW.

Nie znalazlem zadnych CD-Keyow, jednak slyszalem ze podobno w Sacredzie z CD-A, CD-Key nie bedzie potrzebny do grania przez internet. Może mi ktoś powiedziec jak jest naprawde?

Pozdrawiam,

Raveren

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to kiedys pisalem, i powtorze jeszcze raz: Oficjalne serwery do gry w sieci Sacreda są zamknięte. Zostały tylko tzw serwery otwarte. Do grania przez nich potrzeba miec cd-key, w ostatniej reedycji Sacreda w Polsce ta funkcja została i tak całkowicie dezaktywowana. Zdaje się mozna tylko przez sieć lokalną, albo nawet i wcale. Wiem co mówię, bo mam dwie wersje tej gry - z kolekcji klasyki i supersellera.

Multi mozna przywrocic po zainstalowaniu najnowszego patcha do Sacreda Gold, podejrzewam ze to jakies niedopatrzenie tworcow, ale i tak potrzebujecie cd-keya zeby grac na oficjalnych serwerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć posiadacze gry z serii Kolekcja Klasyki mogą zarejestrować swój egzemplarz gry i dzieki temu mogą odblokować tryb multi z pomocą klucza lub patcha... Niestety nam chyba nie będzie dane zagrać w Sacreda po sieci(oprócz gry w sieci lokalnej :mad: ) :down: a szkodaa. Własnie dla tego trubu kupilem CDA a tu taki zonk :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko że kiedy kupowałem oryginał, to nie miałem w swojej wersji (chyba Superseller, nie pamiętam bo sprzedałem jakiś czas temu) żadnego klucza. Wysłałem maila do Cenegi z prośbą o klucz, na co dostałem odpowiedź że przyjdzie w ciągu dwóch dni. No i do teraz nie mam. A było to jakieś.... dwa lata temu.

A gry z CDA nie da się spatchować, bo ona jest akurat w najnowszej wersji, w której przy okazji polski wydawca wyciął multi. Takie życie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...