Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ka1diusz

Rozwiązany: Gothic 1 i 2 problem z uruchomieniem

Polecane posty

Jakimś cudem się samo naprawiło ale mam znowu problem z g1.Zainstalowałem mroczne tajemnice z płyty z CDA wszystko fajnie z tym że kiedy chcę włączyć same gothica bez mrocznych tajemnic włączają się mroczne tajemnice a kiedy chcę usunąć moda gra się się nie włącza.Próbowałem reinstalować grę ale nie da się jej usunąć.Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś usuwania (ostatecznie) na hama wszystkich plików gothica ? Czemu nie da się usunąć , masz jakiś screen błędu ? A właśnie, może gdzieś w folderach gothica jest plik do odinstalowywania MT ? Jakoś musi się dać, nie zrobili by dodatku którego nei da sie w żaden sposób usunąć .

___________________________________________________

A co do problemu #1

Mój kolega miał dziwny, podobny problem. Po włączeniu internetu gra nei chciała się odpalić , a przed tak (czy coś w tym stylu) . Spróbuj, może (choć małe są szanse) zadziała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem się samo naprawiło ale mam znowu problem z g1.Zainstalowałem mroczne tajemnice z płyty z CDA wszystko fajnie z tym że kiedy chcę włączyć same gothica bez mrocznych tajemnic włączają się mroczne tajemnice a kiedy chcę usunąć moda gra się się nie włącza.Próbowałem reinstalować grę ale nie da się jej usunąć.Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem??

Polecam program Revo Unistaller. Najpierw odpali zwykłego deinstalatora, a jeśli ten zawiedzie, to usunie wszystkie śmieci, które zostały po grze, łącznie z plikami w rejestrze.

Ogólnie, to MT są chyba bardziej zabugowane, niż Zmierzch Bogów. Dziś rano toto zainstalowałem, koleś, który chciał ode mnie wyłudzić kasę rzuca się na mnie, powala, gra toczy się dalej, ale nic nie mogę zrobić, zniknął pasek życia, itp.

Pomogło ponowne uruchomienie gry. Następnie, wbijam do nowego obozu, a tutaj nagle zaczyna się, że zacytuję "Gothic Prawdziwa Historia": SAJGON. Wszyscy podnoszą miecz, zaczynają bić "w powietrze", biegać bez sensu...

Pomogło wczytanie poprzedniego sejwa. Potem były 2 godziny całkiem miłej gry, ale w końcu, gdy próbowałem wczytać grę, ta zaliczyła crasha, i twierdzi, że nie może znaleźć jakiegoś pliku. Tutaj już nic nie pomaga. Wywaliłem to coś, i chyba dam sobie z tym spokój, bo to same nerwy. Wolę zwykłego Gothica, który przy tym czymś praktycznie nie ma bugów. Nie wiem, czym ludzie się zachwycają, bo jak na początek, to ten mod jest tragiczny wprost. Nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...