Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

staszek420

Błąd podczas instalacji nowego Spidermana

Polecane posty

Witam serdecznie :) Mam pewien problem z grą Marvel’s Spider-Man. Otóż podczas pobierania gry, która ma 43 GB, gdzieś w połowie pobieranie się przerywa i pojawa się napis: „ Wystąpił błąd”. Podczas próby ponownego uruchomienia gry pokazuje się infromacja, że wystąpił błąd ce-30005-8, a w miejscu paska pobierania pod ikonką gry w menu pojawia się znaczek X. Po wyjęciu i włożeniu płyty można ponownię rozpoczać pobieranie, jednak znów występuje ten sam błąd. Dodam, że próbowałem już opcji odbudowy bazy danych, oraz zrobiłem najnowsze aktualizacje. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc i poświęcony czas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Playstation znalazłem że to problem w napedzie albo z dyskiem twardym. Jak ci sie dzieje to w trakcie pobierania to moze z tym drugim. Masz wystarczajaco miejsca na dysku? I to żeby było miejsca z zapasem, a nie na styk. Spróbuj pobrać coś o podobnym rozmiarze i czy będzie ten błąd. Lub jednak może coś z dvd. Płyta czysta, nie porysowana? Masz możliwość sprawdzic grę na innym ps4? Inne płyty czyta bez problemu? Ewentualnie zanieś do jakiegoś serwisu i powiedz zeby przyjżeli się HDD i napedowi. Może któres wysiadło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...