Skocz do zawartości
lordpieczarka

Tv do ps4

Polecane posty

Witam wszystkich 

Wiem że temat wałkowany, wiele razy ale mam pytanko. Od środy jestem szczęśliwym posiadaczem PS4 i podłączyłem go do mojego leciwego Tv w salonie Full HD. 

Model LG ale jaki to nie wiem . Zastanawiam się nad zakupem takiego oto:  https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-50uk6300.bhtml . Ponoć ma niski input lag .

Co sądzicie o tym rozwiązaniu . Myślałem nad czymś mniejszym koło 43 cale, bo dość blisko siedzę ale ciężko jest o 100 Hz .

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest PS4 bez PRO, tak? W jakiej odległości +- będziesz siedział od TV? Przy ~50" 4K zalecana odległość to od 1 do 2 m, inaczej 4K traci sens. 

Może lepiej pójść w FullHD? I rozważyć zakup zakrzywionego ekranu? Za 1900 zł jest Samsung UE49M6372, jakość obrazu jak to w Samsungach b. dobra, sporo optymalizatorów obrazu, odświeżanie 900 Hz, przy użyciu polepszaczy oczywiście. Efekt końcowy zazwyczaj będzie lepszy niż w tych TV z niższym odświeżaniem, ale warto byłoby spojrzeć na niego na żywo.

Z 43" FullHD wybór jest niewielki, zazwyczaj 50 Hz odświeżanie. Zostaje 4K, i tutaj też model od Samsunga - Samsung UE43NU7122KXXH

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2018 o 13:04, lordpieczarka napisał:

Dzięki za odp, a jakie masz gry na myśli?

Nie znam ich na pamięć, sprawdź te które najbardziej Cię interesują.

Na ulepszacze bym w ogóle nie patrzył, bo w trybie Game i tak są w większości wyłączone żeby nie robiły opóźnienia.
Tak samo na PQI - Samsung arbitralnie te wartości ustala, a 90% telewizorów na rynku i tak ma 60Hz matryce.
KDL-43WF660 jest niezły (i ma HDR), 50PFS580312 to też ciekawa opcja. UE49M6372 i UE43NU7122KXXH trzeba obejrzeć na żywo, bo krawędziowe mają czasem nierówne podświetlenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaleCooper tak to jest zwykła PS4, odległość to maks 2m (mały salonik:)), Teraz mam tez Lg 43' i jest ok ale moja małżonka chciała by ciut większy do filmów.

Zakrzywiony odpada . Budżet to około 2100 zł. Więc jakieś wypasy za 5 tysi odpadają:(

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...