Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lordpieczarka

Tv do ps4

Polecane posty

Witam wszystkich 

Wiem że temat wałkowany, wiele razy ale mam pytanko. Od środy jestem szczęśliwym posiadaczem PS4 i podłączyłem go do mojego leciwego Tv w salonie Full HD. 

Model LG ale jaki to nie wiem . Zastanawiam się nad zakupem takiego oto:  https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-50uk6300.bhtml . Ponoć ma niski input lag .

Co sądzicie o tym rozwiązaniu . Myślałem nad czymś mniejszym koło 43 cale, bo dość blisko siedzę ale ciężko jest o 100 Hz .

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest PS4 bez PRO, tak? W jakiej odległości +- będziesz siedział od TV? Przy ~50" 4K zalecana odległość to od 1 do 2 m, inaczej 4K traci sens. 

Może lepiej pójść w FullHD? I rozważyć zakup zakrzywionego ekranu? Za 1900 zł jest Samsung UE49M6372, jakość obrazu jak to w Samsungach b. dobra, sporo optymalizatorów obrazu, odświeżanie 900 Hz, przy użyciu polepszaczy oczywiście. Efekt końcowy zazwyczaj będzie lepszy niż w tych TV z niższym odświeżaniem, ale warto byłoby spojrzeć na niego na żywo.

Z 43" FullHD wybór jest niewielki, zazwyczaj 50 Hz odświeżanie. Zostaje 4K, i tutaj też model od Samsunga - Samsung UE43NU7122KXXH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2018 o 13:04, lordpieczarka napisał:

Dzięki za odp, a jakie masz gry na myśli?

Nie znam ich na pamięć, sprawdź te które najbardziej Cię interesują.

Na ulepszacze bym w ogóle nie patrzył, bo w trybie Game i tak są w większości wyłączone żeby nie robiły opóźnienia.
Tak samo na PQI - Samsung arbitralnie te wartości ustala, a 90% telewizorów na rynku i tak ma 60Hz matryce.
KDL-43WF660 jest niezły (i ma HDR), 50PFS580312 to też ciekawa opcja. UE49M6372 i UE43NU7122KXXH trzeba obejrzeć na żywo, bo krawędziowe mają czasem nierówne podświetlenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...