Skocz do zawartości

Rozwiązany: Mass Effect misja jak wydostać się z portu?


Cragir

Polecane posty

Otóż postanowiłem pomóc Lorikowi. Więc poszedłem po dane z jego komputera ale o dziwo w pomieszczeniu nie ma jego kompa tylko takie z których można dostać misję poboczną. Wczytałem nawet seava w którym dopiero co wylądowałem ale kopa jak nie było tak nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał próbowałem po raz trzeci i dalej nie ma komputera. I jeszcze jedno pytanie: czy po tym jak zrobię tą misję z przemytem będę mógł wejść do pomieszczeń w których jest ten komputer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, ale wynikał on z mego gapiostwa. Komputer lorika znajduje się w jego firmie/biurze (jedziemy tam windą), potem szukamy wejścia na 1 piętro ( jak wyjdziemy z windy widać taki jakby balkonik na wprost ). Musimy tam wejść i na górze jest komputer Lorika. (Są tam 2 pomieszczenia z komputerami - na dole i na górze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mapka w grze jest tak zrobiona że "wykrzyknik" oznaczający punkt zainteresowania faktycznie nakłada się na pomieszczenie pietro niżej. Wczoraj robiłem tę misję i też się dałem nabrać. Tam gdzie wysiadasz z windy to musisz spojrzec w prawo - powinieneś zobaczyć schody - włazisz na górę, przechodzisz mostkiem do właściwego biura.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...