Skocz do zawartości

problem z usuwaniem muzyki z telefonu


allman

Polecane posty

Witam. Mam problem, bo kiedyś w CDA dali ścieżkę dźwiękową (kilka utworów) z gry Mirrors Edge. Pomyślałem ze fajnie byłoby je mieć na telefonie (nokia6270) i je tam wrzuciłem. Teraz gdy chce je usunąć wyświetla mi się brak zezwolenia na wykonanie operacji. We właściwościach ujrzałem bardzo dziwne okienko, a było w nim:

zmiana nazwy - brak zezwolenia

przenoszenie - brak zezwolenia

usuwanie - brak zezwolenia

Czytałem trochę o usuwaniu nieusuwalnych plików, lecz nie działa to w przypadku telefonu (na karcie pamięci to mam).

Jest to dla mnie wielki problem, proszę o pomoc, jak się tego pozbyć?!

Może znajdzie się ktoś kto pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeniosłem, zapoznaj się z regulaminem Komórek

A co do problemu, to wsadz kartę w czytnik i usun pliki z poziomu PC. Sprawdź też, czy karta nie jest chroniona przed zapisem - MiniSD mają chyba taki przełącznik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

W nokii 6290 i w paru innych nokiach widziałem taką opcje jak zabezpieczenie karty pamięci i jeśli sie tą opcje włączy to niemożliwa jest jakakolwiek operacja na karcie typu usuwanie zmiana nazwy itp. sprawdź czy takiej funkcji nie włączyłeś jeśli tak to ją wyłącz i problem z głowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siemano.Ja odpowiedzieć nie potrafię ale chciałbym o coś zapytać,bowiem zrobiłem o tym temat ale go już nie ma,czyżby został usunięty?Dobra nie ważne.Oto mój problem:

Pewnego dnia na mojej karcie pamięci w Noki E51 zaczęło dziać się coś dziwnego.Otóż znalazł się na niej jakiś uszkodzony plik a mianowicie jakieś zdjęcie.No nic takiego nie?usunąć i po sprawie.Ale usunąć się nie dało,na dodatek nie można było tego otworzyć,ja nie wiedziałem nawet co to jest!Przestraszyłem się,że to [beeep] może mi moją kochaną Nokię rozrypać,więc sformatowałem kartę pamięci.No i było na razie gucio,ale póżniej usuwałem gry z pamięci telefonu,wszyskie usuwały się OK.Ale po jednej została tapeta z nazwą.No i co poradzę?Wystraszyłem się jak nie wiem co,bo myślę sobie:-O to mam po fonie.Na razie jednak nic więcej się specjalnego nie dzieje,no może chyba to,że nie mam w menadzeże aplikacji wpisanych gier ale to nic wielkiego sądzę.Podejrzewam,że mogło się coś popsuć gdy wyjmowałem kartę pamięci,bo przeczytałem,że może to coś popsuć.Dziś kupiłem nową kartę pamięci mam wielką nadzieję,że wszystko już będzie w porządku.Jeżeli nie...cóż zawitam w serwisie naprawczym.Mam jednak pytanie czy do was czy będzie to konieczne?Może ktoś miał kiedyś podobny problem/obawę ale wszystko skończyło się dobrze?Proszę o szybką odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujesz. Karty pamięci mają to do siebie, że zdarza im się czasem zepsuć plik. Przykładowo mi do plików MP3 dodawało się nawet do 15 minut ciszy, albo kawałek utworu zniekształcony. Nic wielkiego, to zupełnie normalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...