Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawello12

cdprojekt.pl

Polecane posty

Dopiero teraz zorientowałem się że gram.pl to już nie CDP.

Uzbierało mi się 238wPLN i za bardzo nie wiem o co teraz tu chodzi z tym wszystkim. Będę miał chyba ponad 40 punktów jeśli je przeliczą ale nie mam pojęcia kiedy to się stanie.

Właśnie zarejestrowałem GoWa i nic mi za niego nie doliczyło...o mam jeden punkt, ale super... ech, paskudna jest ta nowa strona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 170 wPLN i nie wiem co teraz z nimi będzie przydadzą się jeszcze? A co do efektu serii, nie wiedziałem, że będą gwarantowane nagrody :/ Mass Effect, Empire Total War... Dziś zarejestrowałem dwie zaległe gry i złożyłem zamówienie na Grand Ages: Rome, właśnie ktoś dostał grę już jak zamawiał? Jest tam napisane, że spodziewać się po miesiącu, a że akurat święta wypadną nie wiem kiedy przyjdzie. I czy to związane jest z jakimiś opłatami? kurier czy coś? Z góry dzięki za odp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią trochę z gęby cholewę obiecując coraz to nowe terminy startu nowej lojalki. mieliśmy już "początek października, połowę listopada, lada dzień" a ostatnio "po weekendzie". Żeby chociaż było warto na te CDPunkty czekać, ja wt ej chwili mam 1400 wPLN co da po zmianie 280 CDPunktów, ciekawe co za to dostanę... Przynajmneij z Efektu Serii wysyłąją jako tako szybko, dziś dostałem pierwszy liścik polecony z nagrodą - Mount & Blade, zamawiane koło 10 listopada a wysłany wedle stempla 20.11...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDP sobie grabi moim zdaniem. Jestem jedną z tych osób, które specjalnie kupowały gry od nich ( a nie np. konkurencyjnej Cenegi), aby kiedyś w przyszłości wykorzystać nagromadzoną kaskę ( już nie będzie tekstu: " mamoo, dałabyś mi 50 zł, bo mi brakuje, proszę, proszę, proszęęę!", tylko " mamo, a wiesz, że mogę kupić XYZ po promocyjnej cenie? brakuje mi 20 zł, mogłabyś mi użyczyć? dziękuję <cmok>"). Tych WPLN nie mam dużo, ale chodzi o zasady - dają coś takiego, aby kupiec mógł to wykorzystać. To tak jak by zbierać korki od butelek Coli, by się dowiedzieć, że promocja wygasła przedterminowo :dry:

A tak serio to może ta farsa z WPLNmanią spowodowana jest problemami finansowymi CD Projektu? Wiemy jednak, że one się kończą więc trzeba liczyć na to, iż wkrótce postawią sprawę jasno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te WPLNy i tak były żałosnym pomysłem CDP. Na gram.pl, nawet wykorzystując wirtualne pieniądze, ceny były czasem większe od tych na wirtusie czy ultimie. Że o allegro nie wspomnę. Ja oczekuję programu, który naprawdę daje coś ekstra, a nie zniżki, które mam w każdym innym sklepie bez tych WPLN. Cenega chociaż dała jakieś porządne nagrody : pizzę, prenumeratę CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dniu temu była dostawa w Efekcie Serii. Tytuły nie są może zbyt porywające i jest ich tylko kilka (Demigod, Codename Panzers, Grand Ages Rome, Trainz), ale to i tak dużo lepsze niż sam Trainz jak było jeszcze niedawno. Były też Złote Kolekcje Gothica i Company of Heroes, ale te skończyły się bardzo szybko. Jeśli macie jeszcze jakieś punkty to sprawdźcie, czy któraś z gier wam odpowiada, bo kolejna dostawa jest w moim odczuciu dość mocno wątpliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara, paczuszka z ES odebrana, kartonik XXL i 15 gier, nie ma tylko jednego Race07, Trainza, Soulstorma ale to w sumie później brałem, resztę tak do połowy listopada... Metal box od DoW-a II trochę zgnieciony ale 'darowanemu...' Jakby ktoś chcia kupić/wymienić się na wieśmaka z figurką, NWN 2 zapraszam na priva.

Jakby kogoś interesowało paczka wysłana 7 grudnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w środę paczuszka kurierem doszła - łącznie 10 tytułów, paru brakuje ale mam nadzieje iż w najbliższym czasie dojdą ;)

PS. Jak kumpel który dał mi kilka pkt, spojrzał na dostawę i spytał się za co to, to był czerwony jak burak ;P

Heh zostało mi 6 pkt i nic ciekawego nie ma do wzięcia ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów skończyły się gry w Efekcie Serii. Teraz już całkowicie-nie został nawet Trainz. O dziwo po tej pierwszej dostawie dłużej utrzymał się od niego Grand Ages Rome. Ciekawe czy będzie jeszcze jakieś uzupełnienie?

Mnie tam już za bardzo na nim nie zależy, bo miałem tylko 6 punktów (właściwie powinienem mieć 7, bo za rejestrację Juiced 2 z TS dostałem tylko 1 zamiast 2, ale i tak by mi się do niczego nie przydał więc nie robiłem już o to zamieszania) i grę wybrałem, więc obecnie mam okrągłe 0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zapisałem, ale nie wiem nawet dokładnie na czym to ma polegać :smile: Więcej informacji dopiero w poniedziałek, drogą mailową. Zapisów można dokonywać tutaj:

http://www.cdprojekt.pl/news/5245/Pora_na_eksperymenty

Na razie jedyną potwierdzoną informacją jest podwojenie liczby wPLNów dla uczestników testów.

Jednak jest kolejna dostawa w Efekcie Serii. I nawet mój brakujący punkt się odnalazł :smile: Dodano nowe tytuły- IMO raczej słabe. Obie "[...] filmówki" od Marvela i kilka strategii+nieśmiertelny Trainz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...