Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajzer9393

Jaki zasilacz do GTX260?

Polecane posty

Niedługo będe kupował GF 260 GTX. Mój kłopot jest oczywisty :tongue: jak w temacie :tongue: . Myślałem sobie nad ''Modecom VOLCANO 550W ATX PFC'' ale nie wiem czy 550W wystarczy :rolleyes: ??? Oczywiście licze na inne propozycje zasilaczy (także tych 600W) no i dla większych znawcy :tongue: : ile bym miał z zasilacza jeszcze zapasu (W)

Mój sprzęt opisany w profilu

THX i PoZdRo :thumbsup:

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikaj serii FEEL!! Tak samo wszystkich innych produktów Modecoma ( nawet 1000W w cenie 100 zł ). Poleciłbym Ci firmy dokładnie te które wymienił Listonosz ;) Ja sam używam Tagan-a U33-II SuperRock 500 W i z Radkiem HD4850 tworzy naprawdę niezłą pare ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikaj serii FEEL!! Tak samo wszystkich innych produktów Modecoma ( nawet 1000W w cenie 100 zł ).

ModeCom to dobra markowa firma może seria feel nie nalezała do najbardziej udanych lecz seria MC to już całkiem inna bajka. Cechuje się najlepszym stosunkiem jakość/cena i niewiele ustępuje Topowym zasilaczom typu BeQiuet czy chieftec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do 260'ki mam Pentagram Silent Force 620W, wiadomo, że tyle nie zżera komp, ale zasilacz był tani (230zł) ^^, a akurat z Pentagrama słabszych nie było ;p

Myślę, że Pentagram Silent Force 520W wystarczyłby na twojego kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz, to mam do sprzedania Chiefteca 450W.

A co do tematu, ja na Twoim miejscu jednak kupiłbym coś mocniejszego. 550W starczy na 100%, a jak chcesz bajerancko wyglądający zasilacz to bierz, to co wybrałeś. (kolega go ma i nie narzeka).

Popatrz też na różnych stronach, jak z cenami. Sam mam GTX260(reklamacja, upgrade z GTS8800) i okazyjnie kupiłem do niego nówkę Chieftec 650W za 320zł w sklepie u mnie w mieście.

Osobiście jestem wielkim zwolennikiem Chiefteców - nie są kosmicznie drogie, doskonale trzymają napięcia, są raczej bezawaryjne (wiadomo, że ktoś może mieć pecha i trafić na wadliwy egzemplarz) i do tego dochodzi kwestia "chłodzenia", przepływu powietrza itp.. Może nie są najcichsze, ale nie wybijają z szumem ponad "przeciętną" reszty podzespołów - wiatrak z GTX260 będzie ją zagłuszał :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno takie pytanie! W przypadku ''Gainward GeForce GTX260'' jest podane :

Informacje dodatkowe Wymagany zasilacz minimum 500W (12V / 36A) z 2 wtyczkami 6-pinowymi

I tutaj wchodzi moje pytanie czy mój zasilacz poradzi sobie z tym ''(12V / 36A)''?? Nie mam pojęcia o co z tym chodzi a w opisie zasilacza nie ma dokładnie takich danych więc liczę na pomoc!!!

Jeszcze raz THX i PoZdRo!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...