Skocz do zawartości

Pokaż swojego PC'ta =]


xirgan

Polecane posty

Wszyscy się tego napędu czepiają :D

Ale psuje w jakim sensie ? że o przedni panel chodzi, że tam coś jest czy o to, że kable od niego idą ?

Można by go wywalić i kupić coś na USB- może to rozważę :D

Mój obsidian jest już po sporych przejściach :D

Poobijany,poobdzierany- wypadało by mi go roznitować i odesłać do malowania ale na to nie mam kasy i ochoty

yojo2 dokładnie mam takie samo zdanie o tym oknie. Może kiedyś coś z tym zrobię ale nie mam jak na razie pomysłu.Niby można rąbnąć covera na piwnice ale to dalej by brzydko wyglądało .Można też kompletnie przerobić boczną ściankę ale kasa ...

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ta buda sporo przeszła a do tego strasznie łatwo się brudzi :(

Nie mam kasy ani czasu a do tego ochoty rozbierać jej, czyścić i ew. zapłacić za jej malowanie.

Co do okna jak pisałem jest kiepskie ale bywa. Chętnie bym kupił panel boczny od 700D i wyciął jakieś mniejsze okno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZyPokazał byś swoją maszynkę ;D Ty przypadkiem czegoś nie pozmieniałeś w niej ?

Hehe nie ma jak "szachowa" odpowiedź...

Zmienić się nic nie zmieniło, a nawet przeciek mi ustał bo poziom płynu spadł poniżej NB :icon_twisted: Planuję jednak zmiany bo już za długo nic nie grzebałem. Nowe płyty ROG ASUSa pod 2011 baaaarrdzo mi się podobają :)

Efekt eskapady na strych :P

Takiego muzeum to ja mam całą budę a nawet dwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak wczoraj wreszcie troszkę zmodyfikowałem mojego PC.

Po dokonaniu dzieła zrobiłem kilka fotek:

dsc0245kx.jpg

dsc0246kx.jpg

dsc0247c.jpg

dsc0249ez.jpg

Dodam że ciężko było zamknąć obudowę z tym coolerem bo w standardzie wentylator (ten wielki na boku obudowy) jest wciśnięty jakieś 3 cm do środka. Dlatego musiałem zastosować dystanse i później jakoś zasłonić przerwę powstałą przez odciągnięcie wentyla sprawę załatwiła taśma izolacyjna :P

dsc0251tu.jpg

A mniej więcej tak na co dzień wygląda stanowisko dowodzenia:

dsc0253zx.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można było zdemontować. Tylko po co? Nie chciałem zostawiać wielkiej dziury z boku:P. Teoretycznie mogłem zostawić tylko osłonkę, ale ja sobie lupie czasem pokombinować 30-40 min i wszystko pasowało więc bez tragedii. BTW założyłem się ze znajomymi w sklepie którym kupowałem części że upchnę do tej obudowy Silver Arrowa i wszystko będzie pasować :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dani14

Tak jak już Y powiedział grafa to GTX480 referent bo jest jeszcze z poprzedniego konfiga i już trochę czasu siedzi ze mną. Jak go kupowałem nie było żadnej autorskiej konstrukcji dostępnej. Miał być wymieniony na GTX580 DCII, ale z uwagi na to iż przyrost mocy nie był by kolosalny a i ceny ostatnio poszły up, no i najważniejsze mojej kobitce się strasznie iPad 2 spodobał to kasa poszła na niego :P. A ja osobiście poczekam na nową generację i pewnie jakaś 600 zajmie miejsce 480. Jeśli chodzi o wydajność nie było jeszcze żadnych problemów a co do głośności no co AKG GHS1 nieźle izolują :P

@tomsto100

A więc tak naklejki raczej zostaną z wyjątkiem razerowej, mi się nawet podobają. Kolor wnętrza no cóż buda nie jest moim najlepszym zakupem. Średnio zaprojektowana TBH posłuchałem rady i się na nią zdecydowałem, ale teraz na pewno wybrał bym coś innego za tą cenę można było mieć zdecydowanie coś lepszego. Z kablami na pewno można było bardziej pokombinować ale nie chciało mi się szczerze mówiąc wydawać kasy na przedłużacze a i do tego buda nie ma otworów na jakieś sensowne ich poprowadzenie.

Co do Coolera i wysokich pamiątek zapomnij o jakiś wysokoprofilowych już te low się ledwo mieszczą :P, le nawet Silentium PC Fortis blokował 1 slot pamięci ten najbliżej CPU .

@RoZy

Co do kabli możesz przeczytać up.

A głośniki są z mojej starej poczciwej wieży Technicsa podłączonej do PC. Maja już swoje lata ale nadal grają BDB więc nie zmierzam ich zmieniać.

Co do problemów ze słuchem raczej brak choć kobita ma zawsze mi wypomina że jestem głuchy jak cos ode mnie chce? więc może coś w tym jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lol... naprawdę sądziłeś, że taki kolos jak Silver Arrow nie zasłoni pamięci? :]"

"Co do Coolera i wysokich pamiątek zapomnij o jakiś wysokoprofilowych już te low się ledwo mieszczą "

Chodziło bardziej o to że 2 będą wolne.

"A więc tak naklejki raczej zostaną z wyjątkiem razerowej"

Odkleja się? Ja też z takimi (razera) nalepkami miałem problemy. Badziewne jak sensory :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i najważniejsze mojej kobitce się strasznie iPad 2 spodobał to kasa poszła na niego

>>>Ja też sobie powtarzam że dla żony kupię :) ... choć na razie przechodzę na iPhona i zobaczymy czy mi wystarczy.

osobiście poczekam na nową generację i pewnie jakaś 600 zajmie miejsce 480.

>>>Może przyjdzie czekać na 700 bo 600 to chyba odgrzewki będą.

Z kablami na pewno można było bardziej pokombinować ale nie chciało mi się szczerze mówiąc wydawać kasy na przedłużacze a i do tego buda nie ma otworów na jakieś sensowne ich poprowadzenie.

>>>Wystarczy je ze sobą pospinać

A głośniki są z mojej starej poczciwej wieży Technicsa podłączonej do PC. Maja już swoje lata ale nadal grają BDB więc nie zmierzam ich zmieniać.

>>>Bardziej chodziło o inne ich ustawienie a nie o zmianę... po bokach monitora wyglądają... hmmm okazale :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, ale na pewno GTX680 miał być całkowicie nową konstrukcją (Kepler). Poniżej tego chyba dopiero będą kotlety. AMD dość podobnie, choć tu nowe mają być HD7970 i HD7950 (całkowicie nowa architektura - ciekawe jak im to wyjdzie), niższe - kotlety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...