Skocz do zawartości

Pokaż swojego PC'ta =]


xirgan

Polecane posty

Po prostu, jakbym miał wymieniać komponenty które bym chciał uwidocznić przy pomocy okna to zasilacz by się znalazł na jednym z ostatnich miejsc. To ma działać a nie wyglądać :P (choć jedno drugiego nie wyklucza)

Niemniej podoba mi się ten motyw z X-em, na pewno lepsze to niż oklepane prostokąty :) Co równie ważne okno nie zostało zeszpecone przez żadne wloty powietrza.

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt żeby się właścicielowi komputera podobało :P

Szczerze mówiąc w porównaniu do okna w CM692 to Midgardowe jest niezłe... W CM692 nie dość że jest okropna kratka wentylacyjna, to jeszcze odsłania pół zasilacza :/ Chyba ktoś niespełna rozumu to projektował - co z tego że komponenty będą się dobrze prezentować skoro okno zepsuje efekt.

Choć z moimi wymaganiami to chyba tylko by pasowało własnoręcznie zrobione okno :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w smietniku kolo domu i przygarnalem... :)
Daj mi namiary na swój śmietnik, bo jedyne co ja kiedykolwiek znalazłem to magnetowid (o dziwo działający) :P

W każdym razie co tu dużo mówić - po prostu bardzo porządnie zrobiony piecyk. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój w fazie przejściowego AC w oczekiwaniu na LC.

Bardziej podobała mi się wcześniejsza LianLi :) Liczę na jakiś fajny pomysł na tego Fortressa bo za pionowymi układami nie przepadam a fajnego LC jeszcze nim nie widziałem.

Znalazlem w smietniku kolo domu i przygarnalem... :)

Jak widzę czerwone złączki wypadły... i dobrze bo choć wyglądają bardzo fajnie to i bloki trzeba by do nich podkolorować. Podoba mi się minimalistyczny układ węży.

Miło że nie tylko na XS można pooglądać dobrą robotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ale komputer mam od kilku dni.... Jak tylko będzie zastrzyk gotówki to dojdzie wentylator na tył i na procesor planuje Zalmana CNPS10X PERFORMA albo coś innego. A obudowa to pech.... Jestem laikiem jeśli chodzi o sprawy sprzętowe. Zamówiłem CoolerMaster'a Gladiator 600 i tam nie dało rady wsadzićkarty i zamienili mi na tego Thermaltake'a w sklepie... także wyboru nie miałem...

Edytowano przez Rastamanek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...