Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Liczby poproszę, choćby zaokrąglone :wink: .

Maksymalna temeratura ~45°C na rdzeniach po 10minutach testu w LinX. Temeratura w pokoju 26°C. Komp na pająka. :laugh: Taktowanie procesora na standardowych ustawieniach. (mowa o Silver Arrow)

Jak wymienie ram to się biore za OC. :smile:

Edytowano przez filipbawol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filipbawol

a z obliczeń ile Twoj procek wydziela ciepła?

moj po oc 331W oczywiście plus minus, myślę że błąd (obliczony metodą typu B przy założeniu dx (20W)) to około max 11W

yojo2

kable nie gryzą, tylko kopią czasem :D spróboj tak :D >>>

http://uvision.pl/viewtopic.php?f=27&t=1113&start=0

któraś tam fotka dobrze pokazuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zadziwiało jak można kable doprowadzić do takiej perfekcji :P

Ja nie mam zwyczajnie do tego ani cierpliwości ani zdolności maunalnych (czyt. nie umiem i nie chce mi się). Zresztą te kable i tak w niczym nie zawadzają, bo ani się wnętrzem za specjalnie nie chwalę, ani nie blokują przepływu.

No i trzeba mieć na uwadze, że mam... "obficie wyposażony" zasilacz.

http://www.silentpcreview.com/article813-page2.html

W takich chwilach chciałbym mieć M12II-620 :P

Inny problem to taki, że do tej obudowy taśma się ani trochę nie klei. Próbowałem różnych taśm i żadna nie gwarantowała przyzwoitego trzymania. Zwykła przezroczysta to nawet nie umiała utrzymać kartki papieru... nie wiem czy mam jakieś wybrakowane taśmy czy coś.

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy złożony samodzielnie komp a zarazem zestaw testowy wygląda następująco:

c22934c196554527m.jpg

33fcb29d017c34fcm.jpg

A sprzęt to:

Be Quiet Dark Power 750

Samsung F3 500 GB

Wentyl BQ + noctua nh u12p se2

MSI HD 5850 1GB

AMD Phenom II X4 970 BE

i najfajniesza zabawka i najbardziej wypasiona płyta:

Asus Crosshair IV Extreme

W kolejce do testów i zlożenia czekają 2 płyty:

ASRock 890FX Deluxe3

ASRock 890GX Etreme3

Ten Asus ma potężne możliwości, ale najważniejszą wadą jak dla mnie jest strasznie drażniący wentylator na chipsecie mobo. Pewnie po zaomontowaniu w obudowie nie byłoby go tak słychać, ale jak wszystko leży na biurku to ten element jest najgłośniejszy z całego zestawu.

Edytowano przez Wosq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej się jej nie da zamontować ;/

yojo2

jak ja poukładałem kable od TXa 750 w Antecu 300 to Ty nie poukładasz w swojej obudowie kabli ? Bez jajców xD

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto jest napisane pod avatarem (Mińsk Mazowiecki). W skrócie: od Bielska-Białej dzieli mnie pół Polski, więc przyjazd się nie opłaca :P

No dobra, żeśmy się rozpisali o moim kompie a tak naprawdę nie ma o czym tak bardzo. Zostawmy temat dla innych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warunkach testowych to nie wadzi ani trochę, ale po włożeniu do obudowy wentyl byłby skierowany w stronę grafy albo góry obudowy. Radiator noctuy jest zamocowany w poprzek mocowania i temu wygląda jak wygląda. Nie widzę, żeby dało się to wsadzić na mocowanie inaczej, więc jest jak jest :)

Edytowano przez Wosq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny k...

dywanik

. A serio to fajnie to wygląda. Sam muszę niedługo coś wstawić oczywiście zdjęcia a nie wentyle, bo ich mam na maks. już. A widzę, że dywan masz taki sam, identyczny i wzorki te same co ja miałem parę lat temu. Nawet kolor się zgadza.

Nie znalazłeś gdzieś go?????

:trollface:

k... to oczywiście kurna? Ale tego wykropkowywać nie musisz... chyba że co innego miałeś na mysli. Wtedy jednak nie w poscie a w BiO musiałbym wpis robić. Poza tym staraj się bardziej merytoryczne posty pisać. - RoZy

heee...przecież o kompa chodzi. Ok. następnym razem napiszę ko... lub kom... Ale to czasem psuje zabawę. Chodziło o kompa ale zauważyłem, że dywanik taki sam jaki ja miałem. Ale ok. nie obrażam się. :trollface:

I czemu sam klniesz? Oj nie ładnie to tak na innych a samemu tak robić;> I jeszcze o niemal osta nie dostałem za kompa. Ja już raz miałem ustawione nie przeze mnie zdjęcie użytkownika na jakąś fastyge. I dostałem osta, a ja tego nie zrobiłem.

Wskaż gdzie jeśli łaska - RoZy

Edytowano przez RoZy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie parę zmian. Ten kto pamięta jak mi zasilacz dyndał z tyłu i boku obudowy to pewnie już się domyśla, że wyleciał w cholerę. Jego miejsce zajął Antec TruePower 650W. Miał być Lian Li 650W, ale zamiawiać w 3 sklepach internetowych i placić za przesyłkę to już lekka przesada... CP-1000 walczy o dobrą cenę na ebayu.

Kolejną zmianą jest grafika... Wysłużony Radeon wyleciał również na ebay. Jego miejsce zajął... GTX 460 1GB od EVGA. W środę (mam nadzieję) przyjdzie blok wodny to i zwoduję te kartę. Standardowy cooler jest zabójczo głośny. Dlaczego GTX 460? Ano dlatego, że mój monitor ma rozdziałkę 1440x900 i nie zamierzam go wymieniać... Do tego OC karty i bedzie fajowo :)

Jedynym problemem jest buda: ten Thermaltake dał mi się we znaki: zero możliwości ładnego ułożenia kabli + mało miejsca. Następnym upgradem będzie właśnie obudowa wraz z pompą i rezerwuarem. Będzie to albo Corsair Obsidian 800D, albo Silverstone TJ07. Wodowanie mobasa zostawiam na daleką przyszłość, a watpię, by i7 wykręcony na 4,2 GHz+ tak szybko się zestarzał...

Fotki wrzucę jak zwoduję gtxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co teraz głowę zawracasz. Przypominam wszystkim pierwszy post w temacie!

Panie i panowie, ogłaszam tu i dookoła, mamie, tacie, siostrze, bratu, nauczycielom. Wy w sumie też możecie to przeczytać! Jako że według mnie temat ten musi mieć regulamin, a więc oto on:

1) Pokazujemy zdjęcie naszych komputerów

2) Zdjęciom powinny towarzyszyć opisy tego, co zdjęcie przedstawia, a więc jaka jest jego specyfikacja(z obudową włącznie, to ważne!), co w nim zmienialiście i jak tych zmian dokonaliście.

3) Maksimum zdjęć to 4(może być więcej, o ile to konieczne)

4) Zdjęcia umieszczamy za pomocą miniatur(tutaj bezwzględne maksimum to 4), linków, bądź linków do galerii(przykłady TUTAJ).

__________
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Macie jakieś ciekawe propozycje regulatora obrotów?? tak żeby się ładnie komponował z podświetlonym na niebiesko antec-iem 1200. Z góry thx.

Wiem, że może nie ten temat ale tu ocenia się wygląd i ludzie mają dobry gust ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

th_110101_231340b.jpgth_110101_230917.jpgth_haf2.jpgth_haf.jpg

Zdjęcia z zewnątrz trochę wcześniejsze, jak jeszcze siedziała w środku x-fi. No i sorki ale zapodziałem gdzieś aparat i musiałem pstrykać phonem :/

A co w środku to dokładnie ze wstępnymi testami jest TU w 108 poście.

To wszystko trąci strasznie przechwałkami, ale wybaczcie nie mam się komu pochwalić. Od kobiety usłyszałem jedynie: "Miałeś mi kupić nowe żelazko i komodę..." Pomimo, że dobrze rozumie co jest dla mnie ważniejsze ze sprzętów domowych ;].

Edytowano przez Samaelvonhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

yojo2

Ciekawa propozycja ale portfel się mi rozchorował xd. Nie wiesz gdzie można kupić SCYTHE KAZE MASTER (ten stary bez srebrnych wstawek)

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...