Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Komp mi służy imo tylko do neta

Nie wiem co to "imo" tam robi ale jeśli zostało użyte celowo jako element slangu internetowego to sprawdź sobie co oznacza bo to zdanie z "imo" nie ma sensu :P.

A co do zasilacza to uważaj bo "dzięki" niemu komp może przestać służyć do czegokolwiek ;).

Michi - ładny burdel w kablach :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to "imo" tam robi ale jeśli zostało użyte celowo jako element slangu internetowego to sprawdź sobie co oznacza bo to zdanie z "imo" nie ma sensu

może chodziło o ino xD wtedy by się zgadzało.

ino gwarowo: tylko

Michi - ładny burdel w kablach

Jakoś tak wyszło xD nie chce mi się tego poprawiać, zresztą może wpadnie inny zasilator tam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to "imo" tam robi ale jeśli zostało użyte celowo jako element slangu internetowego to sprawdź sobie co oznacza bo to zdanie z "imo" nie ma sensu

może chodziło o ino xD wtedy by się zgadzało.

ino gwarowo: tylko

Sorx ręka się omskła up tak miało być.

Xirgan - thx

michi93 - wiem, że Codegen to bombka z opóźnionym zapłonem. Dodam, że dostałem go od kolegi, który to korzystał zeń dobre 3-4 latka. Odnośnie wentyla - gdybym miał jeszcze Box'a do tego to miałbym 3 wentyle w komputerze: zasiłka, prowizorka na grafie i wentylator na procesorze - a tak tego na procesorze prawie nie słychać.

Edytowano przez gloom5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cóż to ja pokażę mojego skaleczonego , pobitego , zabitego , starego "First PC" nie jest on ładny ani szybki ale był tani i dał wiele radości ;] Teraz to archaiczne cudo działa mi tylko na nerwy. Został zakupiony w 2004 roku za 1500zł w realu, zmieniony jest zasilacz wczesnej miałem Modecom 300w ale postanowił się zapalić, o dziwo nic nie paląc przy okazji teraz jest jakiś FSP , procek podkręcony a chłodzenie od kumpla , grafika tez po oc więc jakoś musiałem schłodzić jej zapały do gier :tongue: oto on , skaleczony John :laugh:

PB270323_zmniejszacz-pl_1949.jpg

PB270329_zmniejszacz-pl_4594.jpg

Potem zapodam komputer mojego taty artysty dosłownie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, oczywiście fotki udostępnie, ale najwygodniej gdybym mógł podać link do testu chłodzenia i ogólnie do fotek bo trochę tego jest

moge to zrobić zgodnie z przepisami? kiedyś chyba jakiś link podałem i dostałem po uszach nie wiedzieć czemu, link będzie do forum z recką sprzętu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc podaje link >>> http://uvision.pl/viewtopic.php?f=27&t=1142

zapraszam do komentowania po uprzedniej rejestracji, od biedy także i tutaj =)

Gi3r3k nauczyłem się pisać nicka, robię postępy =)

karta to GTX 8800 od asusa co wywnioskować można np. z umieszczonego prostopadle do płyty złącza zasilania, oraz ich sztuk (2)

wygięta? może tak na zdjęciu wyszło, fotka jest tak czy siak bez jakiejkolwiek obróbki

Edytowano przez SzejkJasim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gi3r3k nauczyłem się pisać nicka, robię postępy =)

Doceniam :wink: .

karta to GTX 8800 od asusa co wywnioskować można np. z umieszczonego prostopadle do płyty złącza zasilania, oraz ich sztuk (2)

Racja, pomyślałem o GTS patrząc na chłodzenie. W każdym razie wiedziałem, że to G80 :smile: .

wygięta? może tak na zdjęciu wyszło, fotka jest tak czy siak bez jakiejkolwiek obróbki

Cóż, możliwe. W każdym razie gratuluję, całkiem zgrabnie to wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to ten Thermalright HR-02 zajmuje mało miejsca. W porównaniu do mojego Silver Arrow (zasłania mi trzy banki pamięci) to jest "mały". Wydajność ma ciekawą.

Tak prezentuje się Silver Arrow wraz z Mugenem 2:

PB256901.JPG

PB256900.JPG

PB256905.JPG

U mnie małe zmiany. Sprzedałem swojego GTXa (wkońcu) i na dniach powinien się pojawić GTX470. Cosmos na warsztacie (na innym forum jest temacik z prac).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed hr miałem cogage true spirit, gdy go wybierałem myślałem o mugenie, ale był za mało wydajny w stosunku dowagi,

silver arrow też rozważałem , ale denerwują mnie tak zbudowane radiatory bo z fizycznego punktu wiedzenia nie mają za bardzo sensu, poza tym jak piszesz zajmują sporo miejsca, jednolity radiator jak HR jest od nich wydajniejszy i bardziej "mobilny"

Cóż, możliwe. W każdym razie gratuluję, całkiem zgrabnie to wyszło.

sens tej karty w moim kompie opisywałem na forum wielkorotnie nie będę tu spamował,

dziękuje, ale czekam z niecierpliwością na większą wylewność w odpowiednim temacie na odpowiednim forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pochwale Acer aspire g7200 predator.Amd Phenom x4 9750 Quad-Core Processor 2.4GHz,4 GB Ram ,Ati radeon hd 4850 (crossfire) ddr3 (512mb),640Gb dysk twardy.Zdjecia srodka nie zrobilem bo mam go jeszcze na gwarancji :] ale wiem ,ze jest caly czerwony.Zdjecie tylu z google bo nie mialem dobrego dojscia zeby go dobrze zrobic.

p.s Te 4x USB na czubku nie sa takie skurzone tylko swiatlo odbija od aparatu,Pc skurzony jest tylko troszke...Pozdrawiam..

Trudno go utrzymac w calkowitej czystosci bo ma wiele szparek

post-141990-1291498242_thumb.jpg

post-141990-1291498431_thumb.jpg

post-141990-1291498637_thumb.jpg

Edytowano przez Infinity5858
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy taka piękna... jak dla mnie stanowczo zbyt przekombinowana, ale co kto lubi ;)

To może ja w końcu dam parę fotek... przy czym wyszły mi wyjątkowo kiepsko, ale cóż - taki urok aparatu w telefonie.

dsc04967u.th.jpg dsc049680.th.jpg dsc04972f.th.jpg dsc04969l.th.jpg

(nie ma to jak kartka papieru :P)

Uwaga, w środku istny sajgon :D

dsc04971d.th.jpg

Zabierałem się kiedyś za układanie kabli, ale szybko stwierdziłem że nie umiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh obudowe mam ni plastikowa tylko niebieski metalik.Na zywo lepiej wyglada

a zreszta macie go pokazanego w CDA w numerze 12/2009(z pelniakiem DEVIL MAY CRY 4) w SPISIE TRESCI(strona trzecia) jest pokazany w kolorze pomaranczowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowano przez Infinity5858
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i schowanie kabli to nie jest nic nadzwyczajnego, ale mimo wszystko nie szło mi to zbyt dobrze (co widać) :P Może kiedyś się za to jeszcze zabiorę.

Co do głośności, to mi zdecydowanie odpowiada. W idle jest na 40% i jej nie słychać. W grach chodzi na ok. 50% (czasem 60%) i jest względnie cicho. Ale trzeba przyznać, że przy ok. 70% karta zaczyna być trochę uciążliwa - choć do takich wartości sama nie dojeżdża, chyba że w Furmarku. Na 100% to już chodzi jak odkurzacz :P

To wszystko przy 20-23C ambienta. Oczywiście w wakacje tak różowo nie było.

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to ten Thermalright HR-02 zajmuje mało miejsca. W porównaniu do mojego Silver Arrow (zasłania mi trzy banki pamięci) to jest "mały". Wydajność ma ciekawą.

Liczby poproszę, choćby zaokrąglone :wink: .

Zabierałem się kiedyś za układanie kabli, ale szybko stwierdziłem że nie umiem :P

E, ja dałem radę, to Ty też :wink: . Pooglądaj zdjęcia, jak to ludzie robią i spróbuj podobnie, czyli wszystkie kable za zatoki na napędy i dyski.

Edytowano przez Gi3r3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...