Skocz do zawartości

Pokaż swojego PC'ta =]


xirgan

Polecane posty

xandi a ja Cie nie pochwalę

te kable jakoś i się nie podobają i to coś co leży pod grafą czarne i bliżej nie określone i masz go trochę zakurzonego-tak mi się wydaje

no zmień chodzenie ^^

Nie no nie ma źle ja jeszcze ani jednego zdjęcie nie walnąłem-może się pokaże zdjęcie słabszego kompa jak się grafa pojawi.

w sumie to mógł byś budę oddać to pomalowania na czarno i coś jeszcze wymyślić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wstawić nowe zdjęcia, więc wstawiam:

eb265a8cc8e6675fm.jpg

Chciałem upchnąć kable za zatokę :).

d364e2634cfdde5bm.jpg

1c60a30873d440d1m.jpg

Gdyby się udało, wyglądałoby to tak.

4d5023f7ac42e046m.jpg

Ale obudowa od Tracera nie była skora do współpracy z Taganowymi kablami. Nie chciała się zamknąć, więc kable schowałem na miejsce dysku :).

d6219b3d2ad7418fm.jpg

Gigabyte GF 7600GT.

3e5d99d89b567e0fm.jpg

Dysk, jak to w zwyczaju mają Seagate 7200.10, bardzo hałasował. Rozwiązaniem okazały się gumki wiadomego pochodzenia. Niestety trochę wzrosły temperatury, ale już nad tym pracuję-możliwe, że HDD będzie chłodzony przez 80mm wentylator (ale najpierw muszę przerobić jego wtyczkę). Pewnie zamocuję go moimi ulubionymi zapinkami :).

Opis sprzętu był bodajże 2 strony temu, nie będę się chwalił.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Siłownia - cooler master power Igreen 600 W (dla ekologa, jeden z pierwszych co to miał za honor być jak najbardziej efektywny energertycznie).

Prewencja - jednoosbowy oddział UPS 600 Watt od LUPUSA

Matka - Gigabyte GA-M590 SLI S5 z biosem F9c

Orkiestra - Audigy 2 ZS (do dziś walczy dzielnie z cudami wiankami w rodzaju fatalne fatality)

myśliciel - x2 6400 ze skromnymi 3,2 Ghz

dobre klimaty myślicielowi zapewnia Aerocool DCC-C1200

skleroza - 2 x 2gb 800 Mhz A-data extreme (chyba są naprawdę extreme bo pracują nieźle z prędkością 471 Mhz czyli licząc komercyjnie 942 Mhz bez podnoszenia napięć)

Systemem kręci jeden talerz Seagate 500 Gb 16 Mb cache (ten udany model, następne dwu talerzowe z 32 Mb cache były nawiedzone, przez ZUO)

Płyty czyta i pali produkt Asusa z Koszałkiem Opałkiem za sterami co to pisać i malować umie na krążkach

Malarz, grafik i inżynier (ach te CUDA) to 8800 GT

Powiew świeżości z zewnątrz zapewnia podświetlony na niebiesko duży i cichy wiatrak.

Łącze z kosmosem zapewnia tuner Skystar 2 HD.

Sprawną komunikację z moim Pożeraczem Czasu (PC) zapewnia klawiatura od logitecha (jakaś tam, ale wygodna), myszka trust laseorwa (niezła) oraz wspaniały 19' monitor z matrycą SPVA Futjisu Siemens (drań jest szybki)

Głos przekazuje zestaw Creative 550 (5.1)

Drukarka kolorowa laserowa Samsunga CLP 305

Skaner plustek, darowizna od mojego szefa (jak tą cholerę rozkręcę to umyję szybę bo skany są niewyraźne)

A system to XP 32 bity (od czasu do czasu przewijają się linuksy obok)

Backup zapewnia dysk na USB A-Data NH92 250 Gb

Zdjęcie z biegu - (niebawem kolejne lepszej jakości) http://img25.imageshack.us/i/budkad.jpg/

Edytowano przez cacum3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam to ja tez z moim złomkiem polecę

http://img8.imageshack.us/gal.php?g=p1020272o.jpg

http://img43.imageshack.us/gal.php?g=p1020302t.jpg

zdjęcia robione przy okazji do innego tematu

tak to teraz wygląda

http://img43.imageshack.us/i/p1020318g.jpg/

jakieś uwagi?

komp.gif

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh czekam na temat i fotki

jeśli chodzi o kontroler od karka to na co dzień jest on na zewnątrz obudowy a co do reszty kabli nie mam pomysłu jak je poukładać-antec 300 jest trochę nie przemyślany(widać na jednym zdjęciu) a na razie nie chcę jej ciąć i niestety brak modularnych kabli w zasilaczu ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nikt nie pobije mojego kompa uwaga:

Proc MEGA TURBo Caleron 1,8 Ghz

Płyta głowna ASC 5GPAd jakias dziwna nazwa

pamięc ram 512 RAm dokupiłem 1GB ale nie moglem włożyc bo slot był SD ram a ja kupiłem na DDR2

karta graficzna geforce 2 MX

zasilacz jakis 200 W

dysk 14 GB i 16GB jakis nieznanych firm

nie zrobiłem zdjęcia bo nie mam cyfrówki a jak zrobiłem z lampą analogiem to wentylator przestał się kręcić i musiałem otworzyć obudowę i przystawić wiatrak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...