Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Witajcie :D Mam dla Was zadanie bojowe. Powiedzcie jak mam te kable ogarnąć, bo ja już nie mam pomysłu :P Oplociki przyjdą w swoim czasie :) Za płytą nie da rady, bo nie ma otworu żadnego na tej blasze gdzie jest MoBo przymocowane. Wątpię czy da radę upchać bezpośrednio za płytą, bo jest tam raptem 3 milimetry wolnego miejsca.

http://img44.imageshack.us/img44/8671/dscn02401.jpg

http://img52.imageshack.us/img52/9361/dscn02411.jpg

http://img52.imageshack.us/img52/414/dscn02421.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wycinanie otworów w blaszce :). BARDZO ułatwia układanie kabli.

Swoją drogą wie ktoś jakie DOKŁADNIE są potrzebne wtyki, piny i kable żeby przedłużyć kabelki inwerter->katoda w katodach Revolteca? Ewentualnie jakiś inny pomysł bo jakoś muszę inwerter schować a kabelki za krótkie ;(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuję to zrobić bez wyciągania płyty. Bo nie chcę tych kabli odpinać... Co myślicie o tym ,żeby pomalować środek budy na czarno? Dobrze by się to komponowało z niebieskimi katodami? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie psułem jej :) Szprej marki MOTIP, odtłuszczone powierzchnie - parę warstw (każda poprzednia póki nie wyschła nie była pokrywana nową) no i na koniec bezbarwny, żeby efekt był trwały.

Edytowano przez hajper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac 3h wolnego czasu, wiec postanowilem zrobic porzadek z zasilaczem. Niestety, zasilacza w zatoke pod napedem dvd wsadzis sie nie dalo. Jest tam "schodek", ktory uniemozliwial umiejscowienie tam tego giganta. Postanowilem wiec, ze zasilacz umieszcze za komputerem na odpowiednich podstawkach, a kable przeciagne przez wneke po PSU. Najwiekszym problemem byl kabel PCI_E - za krotki. Po polgodzinnej walce przepuscilem go przez wneke po "sledziu". Niestety, pech chcial, ze dalej nie bylo jak powinno byc, a co gorsza podczas wyciagania, przez "przypadek" wysunal sie waz z pompy: wiec znow wycieranie, dokrecanie ile mocy w rekach (bez przesady oczywiscie), odpowietrzanie, dolewanie... Tak wiec kolejne kilka godzin mi to zajelo. W koncu udalo mi sie kabel PCI_E odpowiednio przeciagnac przez wneke po sledziu i jest ok. Grunt, ze porzadek jest teraz, i ze udalo sie bude z obu stron zamknac. Aaaa... i wywalilem katody, choc moze jedna UV lub czerwona wrzuce. Oto dwie fotki:

photo0076a.th.jpg photo0075.th.jpg

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cz3rw0ny

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-03/a599849f.jpg

Bardzo wczesna wersja Beta projektu ATCS. Obudowa beznadziejne pomalowana sprayem - niedługo proszek. Zawita również okno z szybą ołowianą dymioną na brąz oraz chłodzenie wodne wraz z zasłonkami na zatoki 5.25'' i zasilacz. Wszystko w najbliższych kilku miesiącach (bloki na Rampage'a już mam).

Ja złośliwy nie jestem, ale miej na uwadze, że kasowanie moderatorskich dopisków jest "nagradzane" ostrzeżeniami. Nawet jak poprawiasz i dostosowujesz się do zawartej uwagi to wpis zostawiaj. Jak chcesz się ich pozbyć poproś moderatora który wpisał o usuniecie, a moze posłucha - RoZy

Edytowano przez RoZy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się pochwale (a raczej skompromituje moją budą) :P

Obrazki w załączniku jak kazał Sevard :)

Uwierzcie mi z tymi kablami od zasilacza się nic nie da zrobić (siedziałem przy tym 30minut i nic nie wymyśliłem) ale kabel SATA piękny co nie ? :D

post-122341-1269434971_thumb.jpg

post-122341-1269434991_thumb.jpg

post-122341-1269435003_thumb.jpg

post-122341-1269435015_thumb.jpg

Edytowano przez qlek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...