Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Średnio ta buda w środku wygląda. Ale przede wszystkim to kupuj chłodzenie na proca i kręć.

Alez nie masz racji.. bardzo schludnie i czysto. Wystarczy tylko dodać jakies oświetlenie dyskretne i oplotki na kable a bedzie bradzo dobrze

Miałem akurat na myśli obudowę samą w sobie bo porządek jest i tu nie ma się czego czepiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy katoda UV świeci, tzn. czy w budzie będzie jaśniej?

Otoz zdradze ci pewien sekret, ale ciiii, nie mow o tym nikomu: Katoda UV swieci, i nie, nie bedzie w budzie jasniej (moze odrobinke). Ja mam waz (LC na CPU) z odczynnikiem UV, ktory swieci pod wplywem tego swiatla i generalnie jest ok. Na fotki mozesz looknac (sa kilka postow wczesniej). Ze wzgledu na jakosc zdjecia org stwierdzil, ze wyglada to jak neon z night clubu. I ma racje, ale nie do konca. Na zywo wyglada o wiele lepiej i nie rzuca sie kompletnie w oczy!!

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, swieci widzialnym swiatlem, ale nie tak mocnym, by rzucalo sie w oczy czy rozswietlalo cala bude jak jakas dyskoteka... U mnie swieci delikatnie, nie rzuca sie w oczy w ogole. Pewnie dlatego, ze sa jakies przepisy stanowiace o tym z jakim natezeniem katoda uv moze swiecic, bo jak wiemy promienie uv sa rakotworcze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. A co do miejsca na zasiłek, to nie wygospodarujesz czegoś z miejscu napędów na przodzie klatki?

Pomysl ok, ale zasilka bedzie grzac wnetrze... Zimne powietrze jest wdmuchiwane do wnetrza budy przez 3 wentylatory 120 mm, ktore jednoczesnie chlodza plyn chlodzacy...

Wpadlem na pewien pomysl (ciezko go opisac), jak go zrealizuje to wrzuce fotke... Na razie brak czasu na jakiekolwiek "Zrob to sam"... Aha, i niczego nie bede ciac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ja własnie jestem po zmianie obudowy,jak pamietaćie zabierałem sie sam za modding mojej starej obudowy, i nawet ładnie wyszło (Katody,listyw LED,wiatraki LED,wyciszenie pod zasilacz,wyciszenie pod wiatraki,pomalowałem srodek i tył na czarno) Jednak okno z plexi nie wyszło za ładnie (same ząbki) kupiłem uszczelkę zobaczymy jak to będzie wyglądać aczykolwiek napewdno trafi na allegro.

img0538o.jpg

img0562b.jpg

Przepraszam za słabą jakość zdjęć niestety robione iphone.

Dobra wracając do teamtu,zakupiłem obudowę RaidMax'a dokładnie model X-1,narazie kupiłem katody 2 niebieskie,2 zielone podłaczyłem wszystko do przyciskow ON\OFF,wyciszenie pod zasilacz,wnętrze zrobione matą wyciszajacą,zrobiona na zamowienie nalepka Crysis na gorę obudowy,2 listwy LED,czekam jeszcze na 2 wiatraki 120mm z wyciszeniem pod nie,i wzmacniacz, w czerwcu myslę nad ulepszeniem srodeczka.

Obecnie wygląda to tak:

img0582mq.jpg

img0578px.jpg

img0583lw.jpg

img0584gt.jpg

img0585mr.jpg

img0586x.jpg

img0587m.jpg

Mam nadzieje ze wam sie podoba,jesli macie jakieś propozycję lub uwagi proszę pisać,pozdrawiam.

Edytowano przez LilMeds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pokombinuj z ułożeniem kabli. Poprzeciągaj pod mobasem, zapakuj ile się da 'za' zasilacz i na górny napęd oraz na odwrotną część blachy na której leży płyta główna. Kup sobie spinki (w sklepach z narzędziami parę złoty za 100szt.) i nimi pospinaj kilka kabli naraz.

Oploty to raczej zabawa w poprawę wyglądu.

Edytowano przez hajper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma parę wersji obudowy :) Mi sie podoba do tego kupiłem za taka cenę ze jestem bardzo zadowolony :) Czekam tylko na pastę aby wypolerować to okno, wracając do oplotow na kable wie ktos jak zdjąc nakładki molex? itd. ?Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

LilMeds

W budzie masz śmietnik:) a przez to duże okno będzie ci ciężki pochować kable. Zmień te małe wyjce(wiatraczki) bo pewnie hałasują i są mało wydajne i zamontuj 120mm

Pytanie:

Gdzie można kupić obudowę Lian-Li TYR PC-X1000 ??

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Napisz emaila czy Ci zamówią ;] Inaczej się chyba nie da ale możesz też do Rozyego uderzyć może on będzie wiedział coś więcej bo o obudowach wypowiada się bardzo chętnie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1090646.th.jpg p1090654.th.jpg p1090655e.th.jpg<--- Tu chyba jeszcze przyjdzie metalowa siatka...

I po pozbyciu się BOX'owego chłodzenia:

p1090666.th.jpg

Teraz czas na oplotki na kabelki no i co z tą metalową siatką? ...

Jak się bobasek urodzi i sytuacja ustabilizuje to jeszcze RAM'y wymienimy na Geil'e Black Dragon'y co by się też świeciły, w końcu jak choinka to choinka... moja choinka ;)

Edytowano przez brejk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje lampki, na mojej choince, na moim biurku i w moim domu... rozbiorę jak uznam za stosowne.

A po za tym widziałem gorsze/lepsze choinki.

A już całkiem po za tym, mi się tam podoba a moja choinka ma się w szczególności podobać właśnie mi a jak się komuś innemu nie podoba lub podoba to ok, sprawa indywidualna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...