Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Mi się podoba jak wejdzie pleksja w to będzie elegancko wygldac tylko dzis to szlifowałem i nie do kona wyszło tak jak ma byc widać na zdjęciach ze jest poszczerbiona, myslałem aby uszczelke w to wsadzić, to by zakryła te ząbki,wiecie gdzie taka uszczelke mozna dostać?

Chodzi mi o cos takiego:

3508047349900.jpg

http://img9.imageshack.us/img9/3093/3508026046500.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów ktoś z laba?

Ja piernicze o.O ŚWIETNIE ci to wyszło :P podziwiam. Na ile procka wykręciłeś?

Procka wykrecilem na 4.6Ghz, wiecej juz nie probowalem.

Mailk co jak co ale Ciebie się tu nie spodziewałem.Miło mi, że tu zawitałeś ;]

No sprzęt wypas

Tam gdzie Sebus tam i ja :wink:

Edytowano przez Malikus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

O i jaka niespodzianka ty z Bielska jesteś ;]]]]]

O dokładny adres nie będę wypytywał ;]

EE nie kręciłeś wyżej bo się nie chciało bo wątpię żeby to był jego maks?

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i jaka niespodzianka ty z Bielska jesteś ;]]]]]

O dokładny adres nie będę wypytywał ;]

EE nie kręciłeś wyżej bo się nie chciało bo wątpię żeby to był jego maks?

Widzisz jaki swiat maly ;)

Procek na pewno ma jeszcze zapas, ale nie krecilem wyzej gdyz nie mam takiej potrzeby. Na codzien chodzi na taktach 4.2Ghz

Co do rewizji "Bloody red" ... byla fajna, osobiscie rowniez najbardziej mi sie podobala. Ale czas leci wiec trzeba cos nowego tworzyc. W przygotowaniu jest kolejny projekt.

Edytowano przez Malikus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93
Widzisz jaki swiat maly

hehe nie spodziewałem się tego ;]

Rozy bierz się za kompa ;]

To wy się tu jeszcze pozachwycajcie a ja dalej idę RAM męczyć ;[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoter-kuling rulez :). Znakomicie to wygląda. Czy wentylatory na pamięciach mają duże znaczenie (tylko jakieś G.Skille miałem okazję zobaczyć)? Jak z ich głośnością?

No patrzcie jaki ogon już przyszedł dobrze dobrze trochę standard forum podbije

Ja jeszcze zaprosiłbym cyriksa :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się tu wypowiedzieć. Jestem pod ogromnym wrażeniem ogromu pracy jaki został włożony w przygotowanie tak pięknych komputerów. Większość miałem okazję widzieć na PCLabie ,ale takie cuda można oglądać w nieskończoność. Co do wentylatorów u Malikusa( pytał się filipbawol) to o ile się nie mylę są to Gelid Gamer Fan Wing12 UV Blue.

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Obiecałem to wrzucam. Jest to na razie w 70% skończony projekt jeszcze jak będzie kasa będzie parę zmian.

66c1eaeecdb83faam.jpg61c62e9be5addf82m.jpg6373ccc09fc2ff0dm.jpgf9febfecaf1bba65m.jpg

mój gameroom;)

e77d986581dec9eem.jpg

nie zbyt ciekawie to wygląda ale jak pisałem nie mam na razie kasy;)

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz pochwale sie swoim dwutygodniowym nabytkiem.

image048g.th.jpg image047f.th.jpg image046u.th.jpg image021sb.th.jpg image013rf.th.jpg image012eqq.th.jpg

Jak do tej pory dziala bez problemow. I niech nikt juz nie narzeka na forum, ze LC jest drogie. Wszystkie elementy potrzebne do jego zbudowania byly dostarczone razem z buda: ceny. Moze nie jest to najwydajnieszy LC swiata, ale dobrze chlodzi. Bylo to moje pierwsze LC jakie budowalem, wiec meczylem sie jakies 3h by to wszystko zmontowac ze wzgledu na instrukcje napisano po anglochinsku...

Ciekawi mnie tylko czemu procek dziala stabilnie dopiero na 1,35V, skoro u innych wystarczy 1,28 (e.g seba84pl). No nic, jest ok, oby tak przez kolejne 4 lata.

Gdzie jest zasilacz? Ehm... za obudowa, bo tak duzy jest, ze sie nie zmiesci :) Ma to swoje zalety: porzadek z kablami (jako taki) i lepszy oplyw powietrza... Trzeba tylko bardzo pilnowac, by moje dziecka* sie tam nie dobraly...

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym jednak zrezygnował z tych katod. Wybierz jeden kolor i jakoś doprowadź tę budę do porządku. Obudowa Big Tower a zasilacz się nie zmieścił? Kurcze. strasznie duży musi być ten Antec. ;) Mógłbyś jeszcze pokazać zdjęcia w porze dnia bo teraz to praktycznie nic nie widać. A no i pomyśl o rozbudowie LC. Może być ciekawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...