Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Aquanox

Polecane posty

Cóż kupiłem kiedys pismo "konkureencji" dla tej gierki i stwierdzam że warta jest każdego grosika MA genialny klimat i świetna fabułe ( co ostatnio jest rzadkością ) poza tym grafika jest świetna i przyjemnie się gra . CZekam z niecierpliwością na 2 część...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pierwsza gra,pokazująca możliwości kart GeForce.

Mam tę grę i muszę stwierdić,że gra się bardo przyjemnie.

Mogło by wychodzić troszkę więcej takich gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Podobno pierwsza gra,pokazująca możliwości kart GeForce.
Chodzi konretnie o Geforce 3. Dlatego dziwi mnie, że seero dostał ją razem z gf4mx. LOL!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziobak

Giera pokazuje cały swój graficzny potencjał dopiero na kartach z Pixel Shaderami. Granie w nią na słabej karcie jak GF4 MX nie pokazuje całego piękna grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pierwsza gra,pokazująca możliwości kart GeForce.
Chodzi konretnie o Geforce 3. Dlatego dziwi mnie, że seero dostał ją razem z gf4mx. LOL!

Wiesz co pokazuje możliwości GF 4 MX...saper-yo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w aquanox i powiem, że z tą grą spędziłem najprzyjemniejsze chwile mojej egzystencji rozrywkowej. Nigdy nie zapomnę tego klimatu. Pierwszy raz w nią grałem gdy była w innym czasopiśmie na cd. A jeśli ktoś wie gdzie teraz ją mogę dostać to proszę o szybką odpowiedż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym wielkiego pliza do decydentów CDA

Aquanox 2 na coverze ;) widziałem już w kilku czasopismach zachodnich (niestety nie miałem okazji kupić). Wiec powinnno się dać. Aquanoxa 2 w Naszym pięknym kraju się chyba nie dostanie, a fajnie byłoby w niego pograć. I byłby pewnie lepszym coverem niż niektóre badziewia trafiające na płyty.

Kurcze dla Aquanoxa warto nawet Joy-a kupić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...