Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pater

Karta graficzna Radeon 2600 HD Pro

Polecane posty

A jaką masz zasiłkę? Bo jak jakąś słabą to może weź : gf 9600gt i zasilacz. A jak masz dobrą zasiłkę to całą kasę można przeznaczyć na kartę. np : gf 9800 gtx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadząc po tej konstrukcji: ATI Radeon HD 2600 Pro 512 MB - zasilacz pewnie nie jest jakiś szczególny. Karta łagodnie mówiąc nie najlepsza a gdybyś miał może w miarę dobry zasilacz to właściwie już karta pokroju 8800GS da Ci duży przyrost wydajności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręcanie tej karty jest nieopłacalne - wzrost wydajności będzie znikomy. Jedyna opcja to wymiana. Zasilacz w zasadzie do 9600GT powinien starczyć. Jednak dla bezpieczeństwa zapytam się jakiej firmy ten zasilacz jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zasilacz też powinieneś wymienić, ale tym lepiej się zająć, jak już będzie pomył na kartę, co do kart nVidii niestety nie pomogę, ale jeśli nie jest to warunek konieczny, to świetnym wyborem jest wspomniany wcześniej Radeon 4770.

Ile możesz wydać na cały zabieg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zasilacz tak czy innaczej do wymiany. Co prawda z noname'ów jest to i tak jedna z lepszych konstrukcji. Dobrze, że nie masz czegoś takiego jak megabajt bądź inny tracer to są dopiero wynalazki. Nie mniej zasilacz niestety do wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Kupiłem GTX 260 ASUS za 550zł nową więc chyba tanio. I mam teraz pytanie jak idzie ją podkręcić znaczy się ile to jej max

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam próbować ile Twój konkretny egzemplarz wytrzyma. Każda karta to indywidualność trzeba mieć nieco farta aby trafić na tą lepszą. Próbuj a sam się dowiesz. Granicę wytrzymałości określi sam sprzęt oznakami niepoprawnej pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Kupiłem zwykłą wersje 5xx na rdzeniu a wersja TOP to niby to samo ale ma 640 więc pewnie do tylu pójdzie bez problemu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...