Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DJBociak

Rozwiązany: Gothic - Varrogów trzech. Co dalej?

Polecane posty

Hejloł!!!

Znowu muszę zwrócić się do was o pomoc. Jestem w Swiątyni Śniącego. Pokonałem trzy Varragi(szamanów): Hashara, Kashara, Unghillgta. Walczyłem też z pewnym gornem, który mówił mi o Calomie, o tym że nie działa na niego oręż i takie tam. I teraz nie mogę się dostać, tam za gornem oraz w pewne miejsce z tyłu(kraty). I co teraz? Gdzie jest przełącznik? A może trzeba pójść do Xardasa? Proszę o ponowne wskaznie mi poprawnego rozwiązania.

Gothic! Nie "Gothick"! - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

Gorn to jest jeden - nasz kumpel z Nowego Obozu :thumbsup:

Jeśli chodzi Ci o tą kratę, przed którą stał Gor Na Boba (czy Gor Boba, nie pamiętam, dawno grałem), to musisz zrobić tak:

1) Masz tam takie czerwone pomieszczenie obok.

2) Na jednej ze ścian masz przełącznik - naciśnij go

3) Wyjdź z pomieszczenia przez jedno z wejść (to, z którego jest widok na dłuższą ścianę)

4) Strzel z łuku/kuszy. Powinien tam być przełącznik, w który trafisz z łuku, ale zdaje się, że nie ma nad nim nazwy, więc po prostw strzel jak Bezi podniesie łuk/kuszę trochę do góry. I zaklinam Cię, nie stój wtedy na czerwonej podłodze!

5) Na ścianie przeciwległej do tej, do której strzelamy będzie wnęka. Nie widać jej, jeśli się nie poświeci pochodnią. Wewnątrz jest przełącznik, w który trzeba również strzelić, tym razem z bliska.

6) Powinny odsłonić się kraty do małego pomieszczenia.

7) Są tam przełączniki. Kolejność:

Trzeci, pierwszy, drugi

PS: Nie zdziw się, jak coś się stanie po każdym kolejnym przełączniku - tak ma być, to znak, że dobrze robisz.

8) Raduj się z otwarcia bramy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...