Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LilMeds

Rozwiązany: Pomoc w wyborze Kierownicy

Recommended Posts

Witam serdecznie!

LilMeds

Proszę, Nie kupuj tej kierownicy. Napisałeś, że zależy Ci na realnych odczuciach w grach, a ta kierownica nie ma szans zapewnić nawet ich cienia.

po 1: Wybrana przez Ciebie kierownica jest wyposażona w system Vibration Feedback, co oznacza, że będzie vibrować niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie. Wyjeżdżając z prędkością 150km/h na trawę i stojąc w garażu będzie zachowywać sie tak samo.

po 2: Przyssawki. Prędzej, czy później przestaną dobrze trzymać sie biurka, co wykluczy możliwość komfortowej gry.

po 3: Pedały. Są bardzo małe (będą jeździły po podłodze pod naciskiem stóp); mają bardzo niski skok (mniejsza precycja w operowaniu gazem czy hamulcem); a co jest najgorsze, "chodzą" na jednej osi, co oznacza że możesz zapomnieć o hamowaniu lewą nogą.

Logitech Formula Force EX, którą zaproponował Ci michi93, jest dużo lepszym wyborem.

Posiada Force Feedback (kierownica reaguje na to co się dzieje na ekranie i np. będzie w różny sposób zachowywała się na różnego typu nawierzchni, pozwoli wyczuć brak przyczepności w samochodzie itp). Posiada "łapki" do przykręcenia na biurku i pedały bardziej podobne do tych w samochodzie (nie są 'płaskie', mają dużą podstawe). Tylko, że np tu jest tańsza.

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...